Uczymy już od 34 552 dni
Zasady i korzyści

Korzyści związane z projektem

Sprawdź dlaczego warto wybrać program CIMA na UEP

Korzyści dla studentów UEP uczestniczących w Programie CIMA


Po dokonaniu rejestracji w CIMA studenci UEP stają się częścią prawdziwie globalnej sieci liderów świata biznesu i uzyskują dostęp do cennych źródeł wiedzy oraz do platformy współdzielenia najlepszych praktyk biznesowych. Globalny charakter kwalifikacji CIMA gwarantuje studentom, że ich umiejętności będą uznawane i przydatne na wszystkich szczeblach organizacyjnych firm i w różnych krajach na całym świecie. Kwalifikacje CIMA są dla studentów paszportem do ich kariery zawodowej.


Nauka na kolejnych szczeblach kariery

Nasz unikalny i całkowicie skomputeryzowany proces egzaminacyjny wspiera rozwój umiejętności praktycznych. Nie tylko będziesz mieć wiedzę techniczną na wysokim poziomie, lecz będziesz ją stosować w swojej pracy.


Pracodawcy poszukują pracowników z tytułem CGMA

Tysiące firm szkoli swoich pracowników razem z CIMA. Oni już znają wartość pracowników z dyplomem CIMA, którzy prowadzą organizacje w kierunku stabilnego rozwoju i sukcesu.

Aż 87% pracodawców zadeklarowało gotowość do zaoferowania wyższej pensji, aby mieć w swoich szeregach specjalistę ds. rachunkowości zarządczej CGMA*.

Mamy pewność, że grono posiadaczy tytułu CGMA będzie stale się powiększać, demonstrując najwyższe standardy etyczne, wiedzę finansową i zaagażowanie w rozwój firmy.

*Źródło: CGMA brand index survey 2014


CIMAconnect

CIMAconnect wirtualna platforma do nauki, zaprojektowana specjalnie dla studentów CIMA. Zawiera darmowe, najbardziej aktualne materiały, spersonalizowaną stronę główną, możliwość nawiązania kontaktu ze studentami z całego świata, a co najważniejsze - jest dostępna 24/7, również w formacie na smartfony. Zapisz się już dziś!


Pomoc i darmowe materiały

Staramy się nieustannie rozwijać i usprawniać metody, którymi wspieramy studentów w nauce. Skorzystaj z darmowych materiałów dostępnych w sieci jak eNewsletters, materiały do egzaminów, aplikacja mobilna, fiszki oraz raporty.


Zarabiaj coraz więcej

Już na etapie studiów CIMA możesz zwiększyć swoje zarobki. Nasz globalny kalkulator zarobków pokaże Ci, czego możesz się spodziewać studiując CIMA oraz będąc członkiem Instytutu. 


CIMA MY JOBS

Jedyny dedykowany specjalistom rachunkowości zarządczej serwis z ofertami pracy, na którym ogłaszają się wiodące światowe firmy jak Amazon, KPMG, Shell czy HP. Skorzystaj z porad rekruterów, przeszukaj oferty i załaduj swoje CV. CIMA MY JOBS.


Pracodawcy akredytowani w Polsce:
 Accenture, Cargill (Polska), Deloitte & Touche, Infosys BPO Poland, Nestle Polska, PwC Polska, Unilever Polska, Whirlpool Polska, State Street.

Pracodawcy z akredytacją globalną, działający w Polsce: 
Diageo, Phillips, Royal Bank of Scotland Group, BPP Professional Education, BP, British American Tobacco, Deutsche Bank, HJ Heinz, HSBC Bank, Shell International, Coca-Cola HBC, Ernst & Young, Arla Foods, Marks & Spencer, El Sevier, Hitachi Data Systems, Johnson & Johnson, Mars, First Data, Hilton Worldwide, SABMiller, Unilever, IBM UK, Hewlett-Packard Company.