Koło Naukowe SYNERGY GROUP przy współpracy ze Studenckim Kołem Naukowym Negocjator działającym w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie ma zaszczyt zaprosić studentów i studentki uczelni wyższych z Poznania do uczestnictwa w poznańskich eliminacjach do XVI Studenckiego Turnieju Negocjacyjnego. 


Studencki Turniej Negocjacyjny jest corocznym, ogólnopolskim konkursem, gdzie sprawdzane są umiejętności z zakresu technik negocjacyjnych oraz komunikacji interpersonalnej. 


Studencki Turniej Negocjacyjny składa się z 2 etapów – kwalifikacji, które odbędą się na Uniwersytetach w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Katowicach i Poznaniu, oraz z finału przeprowadzanego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. 


W każdym z etapów uczestnicy wcielą się w role wyznaczone im przez 3 scenariusze negocjacyjne. Celem każdej rundy jest osiągnięcie jak największej przewagi nad oponentami w wyznaczonych obszarach – wyniki negocjacji są punktowane zgodnie z ustalonym kluczem. W kwalifikacjach w każdym z miast weźmie udział dwanaście drużyn składających się z trzech członków każda, spośród których zostaną wyłonieni finaliści. 


Studencki Turniej Negocjacyjny jest jednocześnie krajowymi eliminacjami do prestiżowego międzynarodowego turnieju negocjacyjnego The Warsaw Negotiation Round, którego organizatorem również jest Studenckie Koło Naukowe Negocjator. Jeśli masz ochotę sprawdzić się w sztuce negocjacji, zgłoś się i weź udział w turnieju! 


Zgłoszenia do 01.03.2018 r.!


Eliminacje odbędą się już w sobotę 03.03.2018 r.! Zapraszamy!


Liczba miejsca ograniczona! :)