Komunikaty

International Strategy Week

Chcesz przekonać się na czym w praktyce polega praca doradcy strategicznego?

Weź udział w International Strategy Week organizowanym przez OC&C Strategy Consultants!

Podczas 4-dniowego rejsu na pokładzie statku naszego klienta zmierzysz się z prawdziwym wyzwaniem przed jakim on stoi, nauczysz się narzędzi konsultingowych oraz poznasz konsultantów OC&C i studentów z całego świata. Przy okazji odwiedzisz Southampton, Brugię i Amsterdam.

Zapraszamy do aplikowania studentów ostatnich lat i absolwentów do roku wiodących uczelni biznesowych w Polsce. Szukamy osób o ponadprzeciętnych osiągnięciach, wysokich umiejętnościach analitycznych i interpersonalnych gotowych do podjęcia stałego zatrudnienia w najbliższym czasie.

Etapy konkursu:

 1. Odwiedź stand promocyjny
  14 października 2013 r. na Auli Spadochronowej SGH będą czekali na Ciebie konsultanci warszawskiego biura OC&C. Uzyskasz pomoc przy kompletowaniu dokumentów aplikacyjnych oraz poznasz możliwości kariery w OC&C.
 2. Wyślij aplikację
  Do 20 października 2013 r. na adres recruitment@occstrategy.plwyślij swoje CV i list motywacyjny w języku angielskim oraz wykaz ocen w języku polskim. W tytule napisz ISW.
 3. Weź udział w rekrutacji
  Wybrane osoby zaprosimy do warszawskiego biura na testy analityczne oraz rozmowy kwalifikacyjne w terminie 28 października – 8 listopada 2013 r.
 4. Wyrusz na rejs
  Najlepsi kandydaci wezmą udział w case study podczas rejsu statku wycieczkowym, który odbędzie się w dniach 27 listopada – 1 grudnia 2013 r.

Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie konkursu http://www.weknowyoucan.com
Weź udział w wydarzeniu na Facebookuhttps://www.facebook.com/events/576706472386327/?fref=ts
Polub fanpage OC&C Strategy Consultants Polskahttps://www.facebook.com/occstrategypolska

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 20 października 2013 r.!