Jesteś studentem i interesują Cię wyjazdy zagraniczne? Zawsze marzyłeś aby zdobyć doświadczenie i rozwinąć się w międzynarodowym środowisku? Chcesz zasmakować egzotyki i poćwiczyć swoją znajomość języków obcych? To właśnie Ciebie szukamy!

Aplikuj już dziś na nasz program Global Citizen!

Kim jesteśmy? AIESEC jest największą organizacją studencką na świecie. Jest obecny w ponad 113 krajach oraz zrzesza ponad 86 000 członków. W celu zapewnienia rozwoju przyszłych liderów, AIESEC oferuje zdobycie doświadczenia liderskiego oraz międzynarodowego w ramach wolontariatów zagranicznych. Pomaga aktywnie zdobyć praktyczną wiedzę w globalnym środowisku.


Global Citizen jest to międzynarodowy program wymiany dla młodych osób zainteresowanych rozwojem osobistym, a także odkrywaniem i dzieleniem się swoją kulturą.


Osoby biorące udział w wolontariacie wpływają na lokalne środowisko. Program może być realizowany w międzynarodowym otoczeniu w instytucjach takich jak: organizacje pozarządowe, uniwersytety, szkoły, przedszkola lub podczas letnich obozów. Osoby, które chciałyby skorzystać z naszego programu, mają do wyboru 3 obszary:


CULTURE

Program praktyk dla ludzi zainteresowanych odkrywaniem i dzieleniem się swoją kulturą. Jest on realizowany przez projekty skupiające się na edukacji kulturalnej, opiece nad dziećmi i budowaniu postaw tolerancyjnych. Wolontariusze biorą udział w Międzynarodowym Programie Praktyk aby działać na rzecz zmiany lokalnego środowiska.


WORLD ISSUE

Nasz produkt odpowiada na problemy, z którymi zmaga się świat. Wolontariusz ma okazje zwiększyć nacisk na globalne problemy związane z HIV/AIDS, prawami człowieka, środowiskiem i ekologią. Realizując projekty o tej tematyce wolontariusz pracuje w międzykulturowym środowisku.

MANAGEMENT


Wolontariat skupiony jest na rozwijaniu umiejętności związanych z następującymi obszarami: marketing, zarządzanie oraz prowadzenie szkoleń i warsztatów. Uczestnik wymiany może realizować swój wolontariat w Organizacjach Pozarządowych i innych placówkach, które współpracują z komitetem AIESEC goszczącym w danym kraju.


NIE CZEKAJ!


JUŻ DZIŚ APLIKUJ NA www.globalcitizen.pl
oraz odwiedź nasz fanpage na Facebook: https://www.facebook.com/GlobalCitizenPoland