Zastanawiasz się, gdzie znaleźć ludzi takich, jak Ty? Ciekawych świata, pełnych energii, a przede wszystkim – gotowych robić coś więcej, niż tylko wypełniać codzienne obowiązki? Właśnie ruszyła druga runda rekrutacji do AIESEC – globalnej organizacji młodych. Wyślij zgłoszenie online do 4 lutego i zacznij rozwijać siebie i nasze środowisko!

AIESEC to organizacja prowadzona przez młodych ludzi w ponad 120 krajach na świecie. Jej członkowie zajmują się realizacją międzynarodowych projektów dla lokalnych społeczności. W ten sposób zdobywają praktyczne doświadczenie i rozwijają umiejętności miękkie. Dzięki temu, że próbują swoich sił w różnych obszarach, łatwiej zdecydować im, co chcą robić w przyszłości. Dołącz do AIESEC – poszerzaj swoją wiedzę o świecie; przekonaj się, jak to jest pracować w grupie; poznaj swoje mocne i słabe strony i to, jak na nich kapitalizować; sprawdź się w nowym środowisku i naucz znajdować rozwiązania w każdej sytuacji. 

Dołącz do AIESEC – poszerzaj swoją wiedzę o świecie, przekonaj się, jak to jest pracować w grupie, poznaj swoje mocne i słabe strony i to, jak je kapitalizować, sprawdź się w nowym środowisku oraz naucz znajdować rozwiązania w każdej sytuacji.
Jak wziąć udział w rekrutacji? Wejdź na stronę www.aiesec.pl/rekrutacja, znajdź Oddział Lokalny w Poznaniu i wyślij formularz zgłoszeniowy. Następnie oczekuj na telefon/maila z zaproszeniem na spotkanie. W umówionym terminie weźmiesz udział w rozmowie, podczas której będziesz miał okazję dać się bliżej poznać. Zaraz po niej, razem z innymi uczestnikami rekrutacji do AIESEC będziesz pracował nad rozwiązaniem zadania, które pokaże Ci, w jaki sposób działa organizacja. Ostatnim etapem jest wyjazd na Konferencję Lokalną, gdzie poznasz bliżej AIESEC i członków naszego Oddziału. Dowiesz się też, w jakim projekcie będziesz działać przez najbliższe miesiące, jaka będzie w nim Twoja rola i kim są ludzie z Twojego pierwszego zespołu. Konferencja odbędzie się 23-25 lutego 2018 r. 
Chcesz dowiedzieć się więcej? Śledź profil AIESEC Polska na Facebooku: www.facebook.com/aiesecpoland! Zajrzyj też do biura AIESEC Poznań.
Adres: Aleja Niepodległości 10, 60-101 Poznań.
W 2017 r. do AIESEC dołączyło ponad 1000 studentów z niemal 60 uczelni w całej Polsce. Zostań AIESECerem i działaj na rzecz lokalnego środowiska, rozwijaj się i poznawaj młodych z całego świata! Masz pytania? Napisz: poznan.aiesec@aiesec.net