Komunikaty

Szkolenia Alkom

Altkom Akademia S.A. zaprasza pracujące osoby poniżej 25 roku życia do uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach dofinansowanych realizowanych w ramach projektów dofinansowanych przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

1.  W ramach projektu "Efektywne projekty kluczem do sukcesu MMSP branży ICT w Wielkopolsce" zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniach z zarządzania projektami:Strona projektu: www.altkom.pl/poznan-zp

2. W ramach projektu „Certyfikowani Programiści Wielkopolskich firm ICT” zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniach:

Ścieżka: Programowanie w języku Java:Ścieżka: UML2 – analiza i modelowanie systemów IT:Ścieżka: MS Excel średniozaawansowany z elementami VBA:Ścieżka: Tworzenie stron internetowych od podstaw (CMS, XHTML, CSS): 

Strona projektu: www.altkom.pl/poznan-it

Osoby, które wezmą udział w szkoleniach z zarządzania projektami oraz w przynajmniej jednej ścieżce z projektu „Certyfikowani Programiści Wielkopolskich firm ICT”, otrzymają tablet Samsung Galaxy Tab 2.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 801 80 99 77 lub pisząc na adres: szkolenia.efs@altkom.pl, a także na stronach poszczególnych projektów.