Szkolenie certyfikacyjne TERP10 SAP ERP - Integration of Business Processes

Jesteś studentem? Chcesz zdobyć uznany na całym świecie certyfikat znajomości systemu SAP po preferencyjnej stawce?
Nie czekaj! Liczba miejsc ograniczona!
Katedra Informatyki Ekonomicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu organizuje szkolenia certyfikacyjne TERP10 – SAP ERP – Integration of Business Processes, dając tym samym studentom możliwość uzyskania uznanego na całym świecie certyfikatu znajomości systemu SAP!

Kto może wziąć udział?
W kursie mogą wziąć udział studenci uczelni wyższej studiów I, II bądź III stopnia. Kurs prowadzony jest w języku angielskim – stąd niezbędna jest znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie średniozaawansowanym.

le trwa kurs i kiedy się odbędzie
Kurs trwa 10 dni i składa się z 9 dni szkolenia prowadzonego przez instruktorów z Katedry Informatyki Ekonomicznej, natomiast 10-tego dnia odbędzie się 3 godzinny egzamin certyfikacyjny przeprowadzany przez SAP Education Poland.

Planowany termin kursu to: 9.02.2015 r. - 20.02.2015 r.
Liczba miejsc ograniczona! w jednej edycji kursu może wziąć udział max. 20 osób

Odpłatność za kurs
Studenci mogą wziąć udział w szkoleniu i egzaminie po preferencyjnej stawce, którą Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu może zaoferować będąc członkiem SAP University Alliance. Koszt kursu (szkolenie, egzamin, materiały szkoleniowe) dla studenta to 2300 zł.
Uwaga: Termin wczesnej rejestracji dla tej edycji kursu trwa do 20 listopada 2014 r. Uczestnicy zgłaszający swój udział w ramach okresu wczesnej rejestracji są uprawnieni do skorzystania z opłaty za kurs niższej aniżeli wnoszona przez pozostałych uczestników, tj. 2100 zł .
Zainteresowanych wzięciem udziału w szkoleniu zapraszamy na stronę http://kie.ue.poznan.pl/pl/content/szkolenia-certyfikacyjne !