Komunikaty

Twój Pierwszy Raz w Poznaniu


Kolejny rok akademicki jeszcze na dobre się nie zaczął, a Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu już pracuje pełną parą.


Tym razem przywita nowych studentów Uczelni niezwykłą inicjatywą - przewodnikiem Twój Pierwszy Raz w Poznaniu. Ten jedyny w swoim rodzaju magazyn powstał z myślą o wszystkich pierwszoroczniakach, którzy właśnie rozpoczynają całkiem nowy etap swojego życia. Pomaga nie tylko zmierzyć się z codzienną uczelnianą rzeczywistością, ale jest również skarbcem wiedzy o wszystkich najważniejszych aspektach studenckiego życia w tym mieście. Dzięki niemu poznasz Poznań jak nikt inny!


Od 25 września przewodnik będzie rozprowadzany przez członków NZSu wśród wszystkich studentów pierwszego roku. Wraz z papierową wersją magazynu rusza również strona internetowa http://nzs.ue.poznan.pl/pierwszyraz/ uzupełniona o dodatkowe, przydatne informacje.


Wypatruj białych koszulek z logiem NZS i pytaj o ten wyjątkowy przewodnik. Niech i Twój Pierwszy Raz w Poznaniu będzie niezapomniany!