Komunikaty

Zaplanuj swoją karierę z Global Student Enterpreneur Awards!

Global Student Enterpreneur Awards to prestiżowy, międzynarodowy projekt non-profit organizowany na całym świecie już od ponad 10 lat. Globalne finały w przeciągu ostatnich trzech lat odbywały się na Giełdzie Papierów Wartościowych w Nowym Jorku. W 2013 roku po raz pierwszy w historii konkurs odbędzie się również w Polsce.
Global Student Enterpreneur Awards stanowi niebywałą szansę rozwoju dla tych, którzy ścieżkę kariery zaczynają, pokładając swe siły w zarządzaniu własnym przedsiębiorstwem. Celem inicjatywy jest wyłonienie najlepszego studenta – przedsiębiorcę na świecie.

Konkurs składa się z trzech etapów. Pierwszy z nich odbędzie się w pięciu miastach m. in. w Poznaniu. Zostanie w nim wyłoniony finalista, który weźmie udział w drugim etapie – ogólnopolskim finale, podczas uroczystej Gali Biznesu, w Warszawie. Laureat ogólnopolskiego konkursu, natomiast, będzie rywalizował z 30 finalistami z całego świata o nagrodę w wysokości 150 tysięcy dolarów podczas globalnego finału w USA.

GSEA umożliwia nawiązanie nowych kontaktów biznesowych w społeczności międzynarodowej, zdobycie cennej wiedzy z zakresu prowadzenia własnej działalności oraz mentoring ekspertów. Polską edycją zarządzają Ian Scarffe oraz Jaromir Działo, a za organizację całego wydarzenia odpowiedzialna jest Entrepreneurs’ Organization – www.eonetwork.org. Partnerami konkursu są między innymi Kaufmann Foundation, Global Entrepreneurship Week, Euronext Foundation, Mercedes Benz Financial, Virgin Mobile Polska Richarda Bransona, Red Bull Polska, oraz Deloitte Polska.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej oficjalnej, ogólnopolskiej strony projektu gsea.pl