Komunikaty

Zostań Ambasadorem Orange w VI edycji programu Twoja Perspektywa

Ciekawi widzą więcej. Zobacz i Ty.
Lubisz odkrywać nowe horyzonty, dzielnie stawiasz czoła każdemu z wyzwań, a ciekawość to Twoje drugie imię? Zamiast problemów dostrzegasz rozwiązania, a w otaczającym Cię świecie zawsze starasz się zobaczyć więcej? Szukamy właśnie Ciebie. Postaw na swój rozwój i dołącz do Ambasadorów Orange w VI edycji programu Twoja Perspektywa.
W Orange wiemy, że ciekawość to pierwszy krok na drodze do rozwoju. Siła napędowa, dzięki której wciąż pragniesz próbować, poznawać i dostawać więcej. Dlatego w ramach odnowionej formuły programu Twoja Perspektywa i w odpowiedzi na Twoje potrzeby oferujemy dostęp do zebranej przez nas wiedzy oraz możliwość budowania własnego kapitału doświadczenia. 
Oprócz tego mamy dla Ciebie:
- możliwość rozwoju w obszarze analitycznym, biznesowym oraz nowych technologii, ponieważ wiemy, jak ważne jest, by od początku iść w dobrym kierunku
- opiekę Doradcy Rozwoju Zawodowego oraz praktyka biznesu, bo warto mieć kogoś, kto zawsze pomoże
- dostęp do szkoleń i webinarów, ponieważ wiedza to podstawa
- udział w organizacji Dni Orange i uczestnictwo w ciekawych aktywnościach i projektach, bo praktyka czyni mistrza
- dla najlepszych możliwość praktyki w Orange Polska, bo liczy się Twoja przyszłość.
Zainteresowany? Nie czekaj, zobacz więcej na stronie www.twojaperspektywa.pl , odkryj nowe horyzonty ciekawości i zostań Ambasadorem Orange! Czekamy na Twoje zgłoszenie do 26 listopada.