Uczymy już od 35 007 dni
Konkursy

E-komerson

Weź udział w konkursie E-komerson i wygraj 50 tys. na start swojego e-biznesu.

Konkurs E-komerson organizowany jest przez fundusz inwestycyjny European Venture Investment Group S.A. (EVIG). To doskonała okazja na realizację marzeń o własnym e-biznesie, a także na zdobycie cennych porad ekspertów dotyczących przedstawionego projektu. Poszukujemy zarówno dobrych pomysłów, jak i przedsiębiorczych, energicznych osób, które wierzą, że ich projekt jest skazany na sukces i potrafią to udowodnić.


Konkurs składa się z trzech etapów. W pierwszym z nich należy wypełnić formularz dostępny na stronie http://e-komerson.pl/ i przesłać go do 28 maja 2014r. na adres: konkurs@e-komerson.pl. Spośród zgłoszonych projektów, wybranych zostanie dziesięć wykazujących najlepsze przygotowanie pod kątem analizy biznesowej. Zakwalifikują się one do drugiego etapu konkursu, w którym ocenią je przedstawiciele organizatorów i eksperci z wieloletnim doświadczeniem w zakresie nowych technologii, wprowadzania e-usług na rynek oraz doradztwie i obsłudze firm z sektora MSP.  Członkowie Jury będą brali pod uwagę potencjał pomysłu do odniesienia sukcesu komercyjnego oraz zdolności pomysłodawcy do zarządzania własnym biznesem. Do finałów wybiorą trzy projekty, które ich zdaniem najlepiej spełniają powyższe kryteria. Wszystkim uczestnikom drugiego etapu zagwarantują natomiast informację zwrotną o pozytywnych i negatywnych aspektach ich pomysłów.


Finał konkursu odbędzie się w dniach 16-20 czerwca. Autorzy trzech pomysłów, zakwalifikowanych do ostatniego etapu, będą mieli możliwość zaprezentowania projektu osobiście przed Komitetem Inwestycyjnym. Zwycięzca otrzyma 50 tys. zł na rozpoczęcie działalności w zamian za zaledwie 5% udziałów w kapitale zakładowym jego e-biznesu. Będzie miał również możliwość zdobycia kolejnych 350 tys. zł na rozwój swojego biznesu.  Z kolei laureaci drugiego i trzeciego  miejsca w konkursie mają zagwarantowaną nieodpłatną pomoc organizatora w przygotowaniu projektu pod kątem pozyskania inwestora wraz ze wsparciem w poszukiwaniu środków na otwarcie działalności. Ponadto zdobywca drugiej nagrody otrzyma także tablet iPad Air.