Strefa Studenta to  konkurs na projekt najlepszego opakowania kierowany do młodych projektantów i designerów. W tym roku, po raz pierwszy konkurs zostanie rozstrzygnięty w 3 kategoriach: Wrażenie | Funkcjonalność i Forma | Szata Graficzna.

Dzięki udziałowi w konkursie poza nagrodami finansowymi uczestnicy mają szansę rozpocząć swoją karierę w samym sercu branży opakowań, czyli na Targach Packaging Innovations. To niepowtarzalna szansa na nawiązanie pierwszych kontaktów biznesowych i pozyskaniu poważnych zawodowych zleceń. Na zwycięzców czeka również możliwość publikacji projektu w cenionym magazynie branży opakowaniowej.
Prace konkursowe należy wysłać do 25 lutego 2019 r. na adres strefastudenta@targi.krakow.pl .
Wszystkie projekty zostaną ocenione przez profesjonalne jury, a 5 najlepszych prac z każdej kategorii zostanie zaprezentowana podczas 11. Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations (2-3 kwietnia, Warszawa), gdzie odbędzie się finał konkursu i wyłonienie zwycięzców.
Raz jeszcze proszę zatem o udostępnienie materiałów wśród studentów, gdyż wzięcie udziału w konkursie może zaowocować rozpoczęciem błyskotliwej kariery zawodowej w branży opakowań.
W załącznikach przesyłam informacje nt. konkursu Strefa Studenta, regulamin udział, formularz zgłoszeniowy oraz przygotowaną propozycję grafiki do posta na Państwa kanałach w mediów społecznościowych. Poniżej przesyłam również propozycję tekstu do wpisu w social mediach
Uwaga Studenci❗ Rozpoczynamy KONKURS na projekt najlepszego opakowania w ramach 8.Strefy Studenta. W tym roku przygotowaliśmy NOWĄ FORMUŁĘ, aby docenić jeszcze więcej ciekawych projektów.
Zgłoś pracę w 1 z 3 kategorii konkursowych:
Wrażenie
Funkcjonalność i forma
Szata graficzna
Co zrobić, żeby wziąć udział? Przygotuj projekt i prześlij go nam na adres strefastudeneta@targi.krakow.pl do 25 lutego 2019 r. Konkurs został podzielony na 2 etapy, w których prace będą oceniane przez profesjonalne Jury.
Co można wygrać?
  • nagrody pieniężne
  • możliwość zaprezentowania projektów branżowemu gronu potencjalnych klientów
  • publikację artykułu nt. zwycięskich prac w uznanym magazynie branży opakowań.
Zwycięskie prace zostaną wyłonione 2 kwietnia 2019 r. podczas Targów Packaging Innovations w Warszawie.
Zgłoś swój projekt i rozwiń karierę w branży opakowań.
Więcej informacji dotyczących konkursu dostępne na stronie internetowej www.packaginginnovations.pl/pl/strefa-studenta.html