Konkursy

Zaprojektuj oficjalne trofeum F1

Wygraj udział w Grand Prix Wielkiej Brytanii!

Interesujesz się designem, a do tego pasjonują Cię wyścigi F1? Zgłoś się do naszego konkursu!

 

W ramach Santander Universidades zachęcamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w konkursie „Santander Challenge – Zaprojektuj Trofeum”. Jego celem jest zaprojektowanie oficjalnego Trofeum F1, które będzie wręczone zwycięzcom Grand Prix Wielkiej Brytanii i Niemiec. Do 14 maja 2014 roku możecie przedstawiać swoje projekty i głosować na przesłane propozycje na www.santanderchallenge.com.

 

Laureat konkursu otrzyma nagrodę, którą jest wycieczka dla dwóch osób na Grand Prix Wielkiej Brytanii. Nagroda obejmuje również dwa uprzywilejowane bilety na imprezę. W przypadku, gdy zwycięzcą konkursu będzie klient banku (w przypadku Polski - Banku Zachodniego WBK), otrzyma on bilety do Paddock Club, najbardziej ekskluzywnej części trybun położonej bardzo blisko garaży teamów. Drugą i trzecią nagrodą będzie odpowiednio kask F1 oraz para rękawic i butów kierowców Scuderia Ferrari lub McLaren Mercedes do wyboru przez laureata.

 

Bank Santander jest oficjalnym sponsorem kierowców Scuderia Ferrari i McLaren Mercedes. Jest również głównym sponsorem Grand Prix Wielkiej Brytanii i Niemiec, a także jest obecny na Grand Prix Hiszpanii, Brazylii i Włoch.

 

Regulamin na www.santanderchallenge.com oraz www.santanderuniversidadeds.pl.