mgr Katarzyna Klecha-Natonik

Kierownik Działu
tel. 61 639 27 21
katarzyna.klecha-natonik@ue.poznan.pl
Budynek B, parter, pok. 26


ZESPÓŁ DO SPRAW ADMINISTRACYJNYCH


mgr Anita Tuźnik
Z-ca kierownika Działu – Koordynator Zespołu do spraw administracyjnych
tel. 61 639 27 22
anita.tuznik@ue.poznan.pl
Budynek B, parter, pok. 27

mgr Klaudia Tadych

referent administracyjny
klaudia.tadych@ue.poznan.pl
tel. 61 639 27 23
Budynek B, parter, pok. 27



STANOWISKO DO SPRAW NIERUCHOMOŚCI 


mgr Magdalena Paszkiewicz

specjalista do spraw administracyjnych

tel. 61 639 27 20

magdalena.paszkiewicz@ue.poznan.pl

Budynek B, parter, pok. 27

 

KANCELARIA


mgr inż. Ilona Sobczak

Specjalista do spraw administracyjnych - Koordynator Kancelarii
tel. 61 856 95 02
fax. 61 856 94 03

kancelaria@ue.poznan.pl
ilona.sobczak@ue.poznan.pl
Budynek B, przyziemie, p. 016


Jolanta Gocyla

Specjalista do spraw administracyjnych
tel. 61 856 95 02
fax. 61 856 94 03

kancelaria@ue.poznan.pl
j.gocyla@ue.poznan.pl
Budynek B, przyziemie, p. 016


Wanda Nowaczyk

starszy referent administracyjny
sekretariat.znp@ue.poznan.pl


ARCHIWUM

mgr Małgorzata Wstawska-Wróbel
Specjalista kierujący Archiwum
tel. 61 865 27 42
e-mail: m.wstawska@ue.poznan.pl

ul. Andrzejewskiego 11/17 w Poznaniu

adres do korespondencji: al. Niepodległości 10, 61-875 Poznań (Kancelaria, bud. B – parter)

 

lic. Joanna Piotrowska-Wojczak
Samodzielny referent administracyjny
tel. 61 865 27 42
e-mail: joanna.piotrowska@ue.poznan.pl

ul. Andrzejewskiego 11/17 w Poznaniu

adres do korespondencji: al. Niepodległości 10, 61-875 Poznań (Kancelaria, bud. B – parter)