Uczymy już od 35 009 dni
Aktualności

Interim Manager – role, kompetencje, tryb pracy - zapisy trwają!

Bezpłatne warsztaty

24 maja br. zapraszamy na bezpłatne, dwugodzinne warsztaty p.t. „Interim Manager – role, kompetencje, tryb pracy”. 


Kim jest Interim Manager, dlaczego jest potrzebny i jak zapewnia efekt biznesowy? Jak funkcjonować w formule Interim Management? Dla kogo Interim Management jest odpowiednią ścieżką kariery zawodowej? Co zawiera metodyka realizacji projektów IM, przygotowana przez praktyków ze Stowarzyszenia Interim Managers?


Odpowiedzi na te i inne pytania udzielimy już 24 maja!


Termin warsztatów: 24 maja, godz. 14:00 - 16:00.
Miejsce: sala 1211 (XII piętro) Collegium Altum, Powstańców Wielkopolskich 16.
Kontakt:
Magdalena Chomska-Rychły

Centrum Edukacji Menedżerskiej UEP
tel. 61 856 90 88
magdalena.chomska-rychly@ue.poznan.pl
Prowadzenie warsztatów:

 Grzegorz Sobiecki

Członek Zarządu Stowarzyszenia Interim Managers, Prezes Zarządu SKF Polska S.A., Członek Kapituły Sędziowskiej PNSA (Polish National Sales Award). 
Ekspert w przywracaniu ekonomicznej i kulturowej równowagi w przedsiębiorstwach. Produktem gwarantowanym jego projektów jest jednocześnie efektywność operacyjna oraz efektywność organizacyjna. Specjalizuje się w kilku kierunkach: budowania wzrostu firmy wg. metodyki Błękitnego Oceanu, due diligence oraz integracji w procesie M&A. Zajmuje się obszarem poprawy efektywności według metodyki Lean Manufacturing, zarządzaniem jakością według metodyki GMP oraz restrukturyzacją. Swoje umiejętności nabył poprzez 32 lat doświadczenia w pracy na stanowiskach Prezesa, Wiceprezesa, Managera, Interim Managera w przedsiębiorstwach w Polsce i za granicą.