Jedyne takie studia podyplomowe w Polsce.


Ponad 80% praktyki, dwa semestry, jeden weekend w miesiącu.Cel studiów:


Studia są organizowane w ramach współpracy Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu z SNP Poland - Partnerem Ekspertem SAP w zakresie HR. Jest to unikalna okazja na poznanie systemu SAP HR bezpośrednio na warsztatach prowadzonych przez doświadczonych konsultantów i kierowników projektów. SAP HR to światowy standard systemu wspomagającego zarządzanie kapitałem ludzkim w dużych organizacjach. SNP Poland jest wiodącą firmą wdrożeniową SAP w Polsce, jako Partner Ekspert SAP HR posiada największe doświadczenie i potencjał w zakresie wdrożeń i rozwoju tych systemów w kraju.

Słuchacze poznawać będą m.in. 


·         metodyki projektowe, 
·         przykłady z projektów wdrożeniowych SAP w Polsce i na świecie, 
·         aspekty związane z zarządzaniem projektami,
·         metody przygotowywania się firm do wdrożenia tego typu systemów. 


Co można zyskać? 

        

  • dzięki studiom Zarządzanie kapitałem ludzkim w systemie SAP HR stają się Państwo atrakcyjnym kandydatem na rynku pracy. Osobami znającymi system SAP zainteresowane są w szczególności firmy, które już ten system wdrożyły lub planują wdrożyć. Są to m.in. ABB, BASF, GSK, KGHM, NIVEA, Grupa Żywiec, Kompania Piwowarska, Piotr i Paweł, Żabka, Makro, Real, Castorama, ING, MAN, Orlen, onet.pl, TVN i wiele innych,
  • studia są znakomitą okazją poznania jednej z wiodących firm wdrażających SAP w Polsce. (zobacz więcej na stronie SNP Poland) 


Dla kogo są studia Zarządzanie kapitałem ludzkim w systemie SAP HR?·       


dla absolwentów studiów wyższych licencjackich i magisterskich wszystkich typów uczelni. W szczególności dla osób, które w swej pracy chcą usprawniać procesy zarządzaniem ludźmi w organizacji poprzez wykorzystanie zaawansowanych systemów informatycznych.

„Chcemy trafić do osób, które planują związać swoją karierę z SAP HR lub tych którzy mają już jakieś doświadczenia w systemie ale chcą dogłębnie poznać tą tematykę. Inicjatorzy studiów uważają, że współpraca z partnerami biznesowymi jest bardzo potrzebna i daje szersze możliwości odpowiadania na rynkowe potrzeby w zakresie dostępu do wiedzy” tłumaczy Wojciech Maćkowiak, który jest koordynatorem projektu studiów podyplomowych SNP Poland .