Opis szkolenia
Do kogo skierowane?
Całość szkolenia realizowana jest za pomocą metod i technik kształcenia na
odległość. Zajęcia dydaktyczne będą realizowane w formie wideokonferencji,
prowadzonej z wykorzystaniem programu Zoom i Miro. Plan dnia szkoleniowego:Do wzięcia udziału w zajęciach online potrzebny będzie komputer podłączony do Internetu, wyposażony w mikrofon i głośnik. Rekomenduje się podłączenie słuchawek wyposażonych w mikrofon. Konieczne jest również posiadanie kamery (wbudowanej w laptop bądź podłączonej odrębnie). Funkcjonalności programu ZOOM umożliwiają przeprowadzenie zajęć analogicznych do zajęć odbywających się w sali wykładowej. Zajęcia online realizowane będą w formule wideokonferencji - nadawania "na żywo" (live streaming) z interakcją synchroniczną. Podobnie jak w sali wykładowej, w toku realizacji zajęć prowadzący zajęcia będzie miał możliwość wyświetlania plików, włączania prezentacji, używania tablicy, zapraszania uczestników do pokazywania efektów własnej pracy, dzielenia uczestników na zespoły (praca w grupach) - o ile będzie to potrzebne dla realizacji danego szkolenia. Podczas zajęć uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań, zabierania głosu w czasie przeznaczonym na dyskusję, dzielenia się własnymi przemyśleniami itp. Zajęcia prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość zapewniają zbliżone funkcjonalności do zajęć w formule face-to-face.
|
Program
| |
|
|
|
|
Trenerzy
Damian Trzecki - moderator Design Thinking, Agile Coach, facilitator
Z wykształcenia politolog i ekonomista. Od 16 lat związany z
branżą finansową i produkcyjną. Posiada kilkuletnie doświadczenie jako Agile
Coach (PSM1, PSM2). Praktyk i entuzjasta nowoczesnego projektowania w oparciu
o metodę Design Thinking. Od wielu lat wdraża projekty rozwojowe i
transformacyjne w Santander Bank Polska. Tworzy i prowadzi szkolenia oraz
warsztaty z zakresu technik projektowania, metod pracy zwinnej i
samoorganizacji zespołów. Optymista i pragmatyk. Zwolennik upraszczania
procesów z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi.
Łukasz Molenda prawnik i ekonomista z ponad 20 letnim stażem w bankowości i finansach. Wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania ryzykiem kredytowym oraz portfelem produktów kredytowych dla klientów indywidualnych. Praktyk zarządzania. Od ponad 3 lat pracuje w metodzie Agile jako Agile Coach w Banku Santander Polska S.A. wspierając transformację w kierunku zwinności w banku.
Certyfikowany
facylitator i coach, scrum master (PSM 1, PSM 2).
Joanna Ciemińska-Barłóg
Certyfikowany facylitator i coach, trener, scrum master (PSM 1, PSM 2, PSPO)
Ekspert z bogatym doświadczeniem zawodowym na rynku kapitałowym, w sektorze finansowo- bankowym. Wieloletni leader zespołów i menedżer. Praktyk pracy zwinnej z zespołami biznesowymi i developerskimi w roli Agile Coacha oraz wspierania procesu transformacji w banku. Współautor i trener warsztatów z zakresu Scrum oraz ról w Agile, a także rozwoju osobistego. Pasjonatka zwinności i stawiania ludzi ponad procesami. Promotorka dopasowanej komunikacji, feedbacku oraz ciągłego rozwoju i doskonalenia w oparciu o mocne strony.Koszt szkolenia
· uczestnictwo w zajęciach online ,
· materiały dydaktyczne w wersji elektronicznej,
· opiekę merytoryczną trenera,
· certyfikat ukończenia szkolenia UEP.
Terminy i zapisy na szkolenie
Informacji udziela:
Alicja Dąbrowska
Centrum Edukacji Menedżerskiej UEP
ul. Towarowa 55, pok. 3.9
tel. 61 854 30 77
e-mail: szkolenia@ue.poznan.pl