Opis szkolenia


Trening ma za zadanie zachęcić uczestników do częstego wykorzystywania informacji zwrotnych jako narzędzia menadżerskiego. Koncepcja merytoryczna treningu zakłada, że wychodząc od posiadanej już przez uczestników wiedzy dotyczącej Przywództwa, pokazujemy im, w jaki sposób budować wokół siebie kulturę informacji zwrotnych.

WYJĄTKOWOŚĆ KONCEPCJI
Model tworzenia kultury feedbacku jest spójnie połączony z „Piramidą Skutecznego Kierowania®” – ułatwiając zrozumienie istoty informacji zwrotnych w kontekście rozmów z pracownikami na różnym etapie rozwoju. Dzięki temu uczestnikom dużo łatwiej jest połączyć posiadaną już wiedzę z nowymi technikami. Spowoduje to, że nie tylko szybko opanują udzielanie informacji zwrotnych, ale przede wszystkim mocno zaangażują się w ich udzielanie w codziennej pracy.Czas trwania szkolenia: 16h / 2 dni

Program


Program szkolenia został tak przygotowany, aby maksymalnie wykorzystać posiadaną już przez uczestników wiedzę i skupić się na trenowaniu jej wykorzystania w różnych sytuacjach zawodowych. 90% czasu poświęcone będzie na realny trening kompetencji.
Uczestnicy podczas każdego modułu przekonają się, jak liczne korzyści niesie ze sobą „codzienny feedback”, a także na jakie straty narażają siebie i firmę nie stosując go.Plan dnia szkoleniowego:

9.00-10.30

10.40-12.10

12.10-12.40 – przerwa 30 min.

12.40-14.10

14.20-15.50


Trenerzy


 Julian Dąbrowski

Realizuje projekty z obszaru przywództwa, treningu dla trenerów i rozwoju umiejętności kierowniczych. Absolwent studiów prawniczych ze specjalizacją w prawie pracy, a także licznych kursów trenerskich odbytych w Polsce i zagranicą. Wykładowca na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu – obszar badawczy – rozwój kompetencji menadżerskich i talentów.

Specjalizuje się w projektach poprawiających skuteczność działania kadry menadżerskiej i trenerskiej. Kierownik licznych projektów szkoleniowych i zespołów trenerskich.
Ma za sobą blisko 3000 godzin zrealizowanych treningów menadżerskich i trenerskich dla bardzo zróżnicowanej grupy podmiotów. Przeprowadził ponad 300 godzin sesji coachigowych.
Posiada 10 letnie doświadczenie w branży szkoleniowej oraz doradczej, od początku we współpracy z MPS Training & Consulting Group.
Pracował jako trener dla korporacji, średnich przedsiębiorstw oraz dla największych organizacji pozarządowych w kraju.
Klienci cenią go za widoczne efekty, przekazywaną pasję, a także konkretne nazywanie problemów po imieniu.