Uczymy już od 34 999 dni
Nasi trenerzy

Krzysztof Kotapski

MPS KT&CG
Właściciel MPS KT&CG, ukończył AE W Poznaniu, Specjalizacja UW Warszawa, Instytut Blancharda (Coaching Przywódczy), Instytut Voss+Partner (Master of Science In Executive Leadership i Akademia Trenerów), Akademia Zarządzania Projektami Porsche Institute, Szkoła Negocjatorów Biznesowych. Ma ukończonych ponad 60 kursów i szkoleń z obszaru zarządzania, mediacji, komunikacji, negocjacji, lean).

Na co dzień przedsiębiorca i inwestor giełdowy. Od 21 lat w biznesie konsultingowo – szkoleniowym, od 18 lat wykładowca akademicki, ma za sobą 20 tys. udokumentowanych godzin szkoleniowych i doradczych, ponad 2000 godzin coachingu menedżerskiego, zrealizował ponad 100 dużych projektów biznesowych, ponad 500 firm bezpośrednio skorzystało z jego usług. Jako jedyny w Polsce realizuje projekty HPO - HIGH PERFORMANCE ORGANIZATION, Standard Kompetencji Menedżerskich, Przywództwo Rentierskie. Był pierwszym polskim trenerem, który zaczął realizować światowe bestsellery szkoleniowe z tematów Przywództwa i Rozwoju Trenerów. 

Stały doradca zarządów w ponad 40 firmach z czego wiele z nich to liderzy w swoich branżach w wymiarze międzynarodowym. Jako pierwszy trener w Polsce prowadził profesjonalne szkolenia trenerskie. Przygotował lub uczestniczył w setkach negocjacji reprezentując interesy klienta. Prowadził szkolenia dla członków BCC, gdzie łącznie wzięło nich udział ok 300 osób. Uruchomił na zaproszenie Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu pierwsze w Polsce Studia podyplomowe z zarządzania projektami. Jest autorem ponad 20 programów dydaktycznych realizowanych na uczelniach. Wielokrotny prelegent jako ekspert na konferencjach z dziedziny HR. Jego główną specjalizacją jest wdrażanie rozwiązań, których celem zawsze pozostaje podnoszenie wartości ekonomicznej i wizerunkowej firmy.