Dlaczego warto przyjść na warsztat dotyczący wdrażania kultury przywództwa prowadzony przez Krzysztofa Kotapskiego ?

 

Każdego dnia Manager buduje i rozwija unikatową więź pomiędzy nim, a pracownikami, która przekłada się w prosty sposób na funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa.
O sukcesie organizacji w bardzo dużym stopniu decydują tworzący ją ludzie, a ich cechy osobowościowe, kompetencje, zaangażowanie oraz lojalność ma wymierny wpływ na osiągane wyniki. Błędy przywództwa mają istotny wpływ na rozwój firmy i jej konkurencyjność. Wiedza o kulturze przywództwa nie jest wiedzą tajemną i niedostępną, jest ona na wyciągnięcie ręki, trzeba tylko po nią tylko sięgnąć gdyż, „kto nie wie, dokąd zmierza nie może się dziwić, że dotrze gdzieś indziej” ( cyt. Mark Twain).

Manager bez Kultury Przywództwa nie dotrze do wyznaczonego celu. Przywództwo trzeba zgłębiać, kultywować i doskonalić. Warsztaty prowadzone przez Krzysztofa Kotapskiego pozwoliły mi na zdobycie wiedzy o sobie samym, o tym, w czym jestem dobry, a co muszę jeszcze poprawić, nauczyłem się prostych i skutecznych mechanizmów, dzięki którym mogę i potrafię osiągnąć wyznaczone cele. Polecam udział w całym cyklu szkoleń i warsztatów dotyczący wdrażania kultury przywództwa prowadzonych przez Krzysztofa Kotapskiego.

 

Bogdan Raducha
Dyrektor Generalny

ElektRa®  sp. z o.o. sp. k.


 

Krzysztof Kotapski ma wyjątkowy dar do opowiadania. Podczas warsztatów przytacza historie, które dzięki odpowiedniej dawce dowcipu i niewątpliwie talentu aktorskiego Krzysztofa, uruchamiają autorefleksję i zapadają głęboko w pamięć sprawiając, że wiedza staje się szybko wykorzystywaną umiejętnością. Krzysztof bawi i uczy w tym samym momencie.


Małgorzata Cieślińska

Właściciel

Procan logistyka+

 


Dlatego że:

Warsztaty  / szkolenia prowadzone są w sposób ciekawy, dynamiczny i bardzo interesujący. Uczestnicy wciągani są w dyskusje i staja się integralną częścią projektu.

Wiedza i doświadczenie Krzysztofa wynika nie tylko z ilości i jakości zdobytej wiedzy teoretycznej ale również, a może przede wszystkim z ponad 20 lat doświadczenia i dziesiątek tysięcy przeszkolonych managerów.

Wszystko jest profesjonalnie zorganizowane i prowadzone co pozwala przyswoić sobie wiedzę z wybranego tematu

 

Zdecydowanie polecam…..Nie wiem gdzie bylibyśmy teraz jako zespół gdyby nie Krzysztof Kotapski.

 

Jacek Goska

General Manager

SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.


 

Cenię sobie każdą minutę uczestnictwa na warsztatach z przywództwa prowadzonych przez Krzysztofa Kotapskiego. Z efektów korzystam ja sam, menadżerowie w naszej firmie  a także moja  rodzina. Zachęcam do inwestowania w swój rozwój.

 

Bogdan Bochenek
Dyrektor Handowy

Filplast Sp. z o.o.

 


Warsztat Krzysztofa Kotapskiego w sposób usystematyzowany dostarcza konkretnej wiedzy z zakresu przywództwa, która jest niezbędna do zarządzania.

Sam warsztat jest prowadzony w niezwykle ciekawy sposób, a interdyscyplinarna wiedza prowadzącego stanowi ciekawe tło zajęć.

Na pewno szkolenie to skłania do refleksji, a wiedza podczas niego zdobyta może być od razu wdrażane w życie zawodowe i nie tylko.


Piotr Dębicki
V-ce Prezes Zarządu
FORMIKA Sp. z o.o.Szkolenia z Przywództwa prowadzone przez Krzysztofa Kotapskiego wpłynęły bardzo pozytywnie na kulturę organizacyjną mojej firmy, oraz znacznie poprawiły jakość komunikacji. Menadżerowie w świadomy sposób zaczęli zarządzać swoimi podwładnymi co również wpłynęło na atmosferę pracy. Takie narzędzia jak "Piramida skutecznego kierowania", "aktywne słuchanie" czy "zarządzanie poprzez cele" na stały weszły w skład kompetencji menedżerskim w moim zespole. Krzysztof jest świetnym trenerem, który angażuje słuchaczy, zachęca do aktywnego uczestnictwa w szkoleniu w przystępny i ciekawy sposób dzieli się swoją bogatą wiedzą z zakresu świadomego i nowoczesnego przywództwa. Gorąco polecam warsztaty z MPS.

Radosław Borowski
Dyrektor Fabryki

Autoneum Sp. z o.o.


Warsztaty prowadzone przez Krzysztofa Kotapskiego są doskonałą okazją do praktycznej konfrontacji oraz wymiany doświadczeń dla osób będących przedstawicielami, zarówno różnych branż,  jak i zróżnicowanych  poziomów zarządzania funkcjonujących w różnie zaprojektowanych architekturach zarządzania. Uczestnictwo w moderowanej symulacji pozwala na zrozumienie, sprawdzenie oraz przeciwstawienie ogólnie stosowanych metod zarządzania, a także daje szansę, na wypracowanie nowych rozwiązań, na bazie doświadczenia poszczególnych uczestników i moderatorów. Finalną korzyść stanowi standaryzacja zachowań menedżerskich, tworząca fundament do osiągania założonych przez organizację celów.

 
Łukasz Kurzatkowski
Dyrektor Generalny
3Shape Polska
 

Przywództwo nie jest czymś, czego można się nauczyć raz i na zawsze. To wciąż rozwijająca się konfiguracja umiejętności, zdolności i pomysłów, które rozwijają się i zmieniają wraz z nami” Sheila Murray Bethel

Warsztaty prowadzone przez Krzysztofa Kotapskiego to nie tylko praktyczna wiedza z zakresu elementów składowych przywództwa ale przede wszystkim wyjątkowa możliwość  intensywnego treningu praktycznego umiejętności managerskich oraz doskonalenia technik zarządzania ludźmi. Warsztaty w wydaniu Krzysztofa to najlepsza inwestycja w rozwój a przy okazji świetna zabawa w doborowym towarzystwie!


Monika Podsiadło

PL Regional Learning and Development Manager

Amazon Fulfillment Center Poland