Od 24 lat jest związany z branżą medialną. Prowadzi sprawy Agory SA - wydawcy "Gazety Wyborczej" i portalu Gazeta.pl oraz szeregu innych biznesów internetowych Agory SA i innych przedsiębiorców, m in. Divante Sp. z o.o. – wiodącej na rynku firmy programistycznej. Specjalizuje się w prawie własności intelektualnej - prawie internetu, prawie autorskim, prawie prasowym, działalności e-commerce, ochronie baz danych, usługach audiowizualnych itp.

Prowadzi skomplikowane procesy sądowe z zakresu ochrony dóbr osobistych, usług programistycznych, odzyskiwania domen internetowych, zwalczania nieuczciwej konkurencji.


Uczestniczy w wielu projektach związanych z działalnością internetową, wdrażaniem i obsługą aplikacji internetowych i mobilnych, przejmowaniem serwisów internetowych, współpracą pomiędzy serwisami i portalami, projektowaniem stron internetowych i aplikacji, usługami SEO, handlem e-commerce, obsługą internetowych sieci reklamowych, działalnością audiowizualną itp.


W 2005 roku współtworzył „Nowy Dzień” - ogólnopolski dziennik wydawany przez Agorę SA. Odpowiadał za wszystkie prawne aspekty powstania dziennika (rejestracje, prawa ochronne, umowy reklamowe, kolporterskie, promocyjne, redakcyjne itp.) oraz jego bieżącą obsługę.


W 2012 roku odpowiadał za prawne aspekty stworzenia i obsługi CDP.PL – największej w Polsce platformy dystrybucji gier i multimediów.


Jest współautorem podręcznika „Technologia w e-commerce. Teoria i praktyka. Poradnik menedżera” – opracowując rozdziały omawiające wybrane prawne aspekty projektowania platform e-commerce.


Partner w Meritum Kancelarii Radców Prawnych Ejtminowicz Skibicki Trojanowski i Partnerzy w Gdyni.