Opinie słuchaczy z ostatnich kilku edycji studiów podyplomowych:


„Jestem pod wrażeniem głębokiej wiedzy wykładowców, a jednocześnie wysoce przyjaznego, partnerskiego sposobu prowadzenia zajęć.” 


„Doświadczyłam czegoś, co wydawało się trudnym do osiągnięcia ideałem, a mianowicie „uczyć się, bawiąc i bawić się – ucząc.” 


„Studia "Marketing strategiczny na rynku farmaceutycznym" są moim zdaniem świetnym wyborem dla wszystkich osób, które planują rozwój swojej kariery zawodowej w branży farmaceutycznej. Dają one unikalną możliwość czerpania z doświadczenia prowadzących - ekspertów w swojej dziedzinie i co najważniejsze praktyków - ale także szerokiego grona uczestników. Zajęcia dają możliwość skonfrontowania punktu widzenia magistrów farmacji świeżo po studiach, kierowników aptek, a także pracowników małych i dużych firm farmaceutycznych na różnych szczeblach. Miałem ogromne szczęście trafić do grupy osób zainteresowanej swoim rozwojem i dzieleniem się własną wiedzą i doświadczeniem, co jeszcze bardziej przyczyniło się do poprawienia odbioru zajęć przeze mnie. Studia pozwoliły mi na rozszerzenie własnej perspektywy, szersze spojrzenie na rynek farmaceutyczny i przyczyniają się do rozwoju zawodowego.”


„Dwa miesiące temu poproszono mnie o spotkanie. Pani koordynator z jednej sieci aptek chciała ze mną porozmawiać o ewentualnym zatrudnieniu - ponieważ szukają magistra do apteki. Kiedy w CV zauważyła, że studiowałem Marketing Strategiczny na Rynku Farmaceutycznym w Poznaniu powiedziała "znam tę uczelnię, nie muszę już z Panem rozmawiać, to tylko od Pana zależy czy chciałby Pan z nami współpracować". Zrobiło mi się bardzo miło, tym bardziej, że aktualnie pracy nie szukam :) Także te studia podyplomowe to jedna z lepszych decyzji w moim życiu:)."


„Po dwóch pierwszych zjazdach nawiązałem takie relacje biznesowe z innymi uczestnikami, które zaprocentowały tak, że zwróciły mi się koszty studiów.”


„Kiedy w czasie rozmowy kwalifikacyjnej powiedziałam, że uczestniczę w tych studiach, otrzymałam pracę jako przedstawiciel medyczny.”


„Zajęcia i przekazywane treści ukształtowały mój kierunek myślenia, pozwoliły mi wybrać cele życiowe oraz dały mi wiedzę na temat sposobów własnego rozwoju.” 


„Po powrocie do domu z dyplomem ukończenia studiów podyplomowych, rodzice przekazali mi aptekę i zatrudnili się u mnie jako pracownicy.”


„Dzięki wykładom z ekonomii behawioralnej utwierdziłam się w przekonaniu, że pacjenci są o wiele bardziej emocjonalni niż racjonalni.” 


„Zrozumiałam, że obok misji zawodu dla farmaceuty bardzo ważna jest znajomość reguł ekonomicznych na rynku farmaceutycznym”