Informacja z Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Przychodni Lekarsko-Stomatologicznej przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, z siedzibą w Poznaniu przy ul. Towarowej 53.


Zgodnie z decyzjami Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministra Zdrowia zalecającymi ograniczenie ruchu pacjentów w placówkach ochrony zdrowia prosimy: 
  1. Poprzedzić wizytę telefonem 618543808 LUB 618543807 - macie Państwo możliwość uzyskania teleporady. W trakcie rozmowy telefonicznej Lekarz zadecyduje czy konieczna będzie wizyta w Poradni - ze względu na sytuację epidemiologiczną prosimy rejestrować się wyłącznie telefonicznie. 
  2. Otrzymacie Państwo KOD do e-recepty telefonicznie bez konieczności wizyty w Przychodni. 
  3. E - zwolnienie otrzymacie Państwo w razie konieczności po dokładnym wywiadzie w trakcie teleporady. 
  4. Wstrzymujemy do odwołania pobieranie krwi w Przychodni. W pilnych przypadkach proszę zgłaszać się do centralnych punktów poboru Diagnostyki. 
  5. Prosimy o przesunięcie na późniejszy termin wizyt, które nie są bezwzględnie potrzebne oraz unikanie osobistych wizyt w Przychodni. 
  6. Zgodnie z zaleceniami odraczamy wszystkie badania profilaktyczne w ramach Medycyny Pracy. 
  7. W przypadku podejrzenia zakażenia koronawirusem (objawy infekcji: kaszel, duszność i bóle mięśniowe z temperaturą powyżej 38 stopni) prosimy dzwonić pod nr alarmowy: 609 794 670.
Telefoniczne porady stomatologiczne oraz umawianie pilnych wizyt stomatologicznych pod numerem: 618543809.