KONSULTACJE PRACOWNIKÓW 

KATEDRY KONIUNKTURY I POLITYKI GOSPODARCZEJ 

Rok akademicki 2021/2022
Dyżury w semestrze zimowym

Uprzejmie Państwa informuję, że Katedra Koniunktury i Polityki Gospodarczej została przeniesiona do budynku Coll. Altum

dr  hab. Agnieszka Ziomek, prof. UEP

pokój 121 CA , tel. 61 856-95-64

e-mail: agnieszka.ziomek@ue.poznan.pl

środa 10.30-11.15

czwartek 13.15-14.00



prof. dr  hab. Ryszard Barczyk

pokój 623 CA

e-mail: ryszard.barczyk@ue.poznan.pl

poniedziałek 13.00-13.45
czwartek 15.30-16.15


dr hab. Piotr Lis, prof. UEP

pok. 621a, CA , tel. 61 856-95-56

e-mail: piotr.lis@ue.poznan.pl

środa 16.35-17.20

studia niestacjonarne:

17.10.br. (niedziela) 9.55-10.40

5.12.br. (niedziela) 12.50-13.35



dr hab. Ewa Łaźniewska, prof. UEP

pokój 624 CA, tel.  61 856-95-38

e-mail: ewa.lazniewska@ue.poznan.pl

poniedziałek 15.40-16.30
czwartek 11.15.-12.00


dr hab. Sławomir Zwierzchlewski, prof. UEP

pok. 625 CA , tel. 61 856-95-11

e-mail: s.zwierzchlewski@ue.poznan.pl 

poniedziałek 15.00-16.00

czwartek 13.30-14.30



dr hab.  Paweł Błaszczyk

pokój 625 CA , tel. 61 856-95-78

e-mail: pawel.blaszczyk@ue.poznan.pl
środa: 11.30-12.15
środa 16.30-17.15



dr Adam Majchrzak

pokój 620 CA, tel. 61 856-95-78

e-mail: adam.majchrzak@ue.poznan.pl

wtorek 17.30-18.30

środa 12.00-13.00



dr Radosław Murkowski

pok. 620 CA, tel. 61 856-95-78

e-mail: radoslaw.murkowski@ue.poznan.pl

wtorek 14.00-14.45

czwartek 14.15-15.00



dr hab. Anna Zielińska-Chmielewska, prof. UEP

pokój 622 CA
e-mail: anna.zielinska@ue.poznan.pl
wtorek 14.50-15.35, sala 9 B
studia niestacjonarne:
17.10.2021 (niedziela.) g. 11.40-12.25 
6.11.2021 (sobota) g. 10.00-10.45
7.11.2021 (niedziela) g. 10.00-10.45
21.11.2021 (niedziela) g. 11.40-12.25 
5.12.2021 (niedziela) g. 10.00-10.45
19.12.2021 (niedziela) g. 17.00-17.45 
15.01.2021 (sobota) g. 11.00-11.45 
23.01.2021 (niedziela) g. 11.40-12.25 
5.02.2021 (sobota) g. 10.00-10.45 
6.02.2021 (niedziela) g. 10.00-10.45 


dr Joanna Spychała

pokój 623a CA

e-mail: joanna.spychala@ue.poznan.pl

zwolnienie lekarskie



dr Zuzanna Urbanowicz

pokój 623a CA

e-mail: zuzanna.urbanowicz@ue.poznan.pl

poniedziałek 17.00-17.45 

czwartek 11.20-12.05 

Proszę o kontakt emailowy przed przyjściem na dyżur