Konsultacje w semestrze letnim 2021/22

dr hab. Cezary Kochalski, prof. UEP
Collegium Altum, p. 817a, tel. 61-854-37-84
e-mail: Cezary.Kochalski@ue.poznan.pl
  • poniedziałek 8:00-8:45 (stacjonarne)
  • poniedziałek 9:45-10:30 (zdalne)

dr Grzegorz Mikołajewicz
Collegium Altum, p. 816
Kod na MS Teams: 5z7jwvy
(po uprzednim kontakcie mailowym / by prior e-mail contact )
  • poniedziałek (Monday) (zdalnie)
  • czwartek (Thursday) 11:00-12:00
urlop: 16.07.-01.08; 05.08-11.09; 17.09-30.09

dr hab. Andrzej Niemiec
Collegium Altum, p. 815, tel. 61-854-37-78
Kod na MS Teams: y1q2wpu
  • poniedziałek 14:45-15:45
  • wtorek 10:00-11:00

dr Jarosław Nowicki
Collegium Altum, p. 816
e-mail: Jarosław.Nowicki@ue.poznan.pl
(po uprzednim kontakcie mailowym / by prior e-mail contact )
  • poniedziałek 12:00-13:00
  • wtorek 11:30-12:30 (zdalnie)

dr Piotr Ratajczak
Collegium Altum, p. 812, tel. 61-854-38-18
e-mail: Piotr.Ratajczak@ue.poznan.pl
  • poniedziałek 12:00-13:00
  • wtorek 9:00-10:00

dr Agata Sierpińska-Sawicz
Collegium Altum, p. 814, tel. 61-854-37-82
e-mail: Agata.Sierpinska-Sawicz@ue.poznan.pl
Kod na MS Teams: m4zozes
  • poniedziałek 10:30-11:30 (stacjonarnie lub online)
  • poniedziałek 17:00-18:00 (online)

dr Aleksandra Szulczewska-Remi
Collegium Altum, p. 814,  tel. 61-854-37-82
e-mail: Aleksandra.Szulczewska-Remi@ue.poznan.pl
  • wtorek 15:00-16:00
  • czwartek 10:00-11:00

dr Dawid Szutowski
Collegium Altum, p. 813, tel. 61-854-37-83
e-mail: Dawid.Szutowski@ue.poznan.pl
  • wtorek 9:45-10:45
  • środa 15:00-16:00 (zdalne - po uprzednim kontakcie mailowym)

dr Marek Wierzbiński
Budynek C, p. 020, tel. 61-854-36-94
e-mail: Marek.Wierzbinski@ue.poznan.pl
Kod na MS Teams: 6attjwr
  • wtorek 12:10-13:10
  • czwartek 11:20-12:20