Szanowni Państwo,

czym w praktyce jest controlling? Czym jest zarządzanie informacją i dlaczego jest tak ważne? Jak będą wyglądały moje obowiązki, kiedy zostanę controllerem?

Jeżeli intrygują Państwa odpowiedzi na powyższe pytania oraz są Państwo zainteresowani praktycznymi aspektami pracy w controllingu, zapraszamy do koła naukowego SKN Controlling, działającego przy Katedrze Controllingu, Analizy Finansowej i Wyceny.


Pierwsze spotkanie informacyjne, inaugurujące kolejny semestr działalności, odbędzie się we wtorek 16 listopada 2021 o godzinie 18:00 za pośrednictwem MS Teams.

Team code do kanału SKN Controlling to: td3ff8i.


Serdecznie zapraszamy!


dr Aleksandra Szulczewska-Remi

Aleksandra.Szulczewska-Remi@ue.poznan.pl

dr Dawid Szutowski

Dawid.Szutowski@ue.poznan.pl

Studenckie Koło Naukowe Controlling zrzesza studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, którzy są zafascynowani tematyką controllingu.


Koło naukowe powstało 30 października 2013 r. przy Katedrze Controllingu, Analizy Finansowej i Wyceny na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i jest wynikiem obustronnej inspiracji oraz pracy studentów, jak i pracowników naukowych. Podstawowym celem SKN jest poszerzanie praktycznej i teoretycznej wiedzy z zakresu controllingu wśród członków koła, jak także studentów UEP.

Pierwszym opiekunem SKN był dr hab. Cezary Kochalski, prof. nadzw. UEP.
Obecnie opiekunami SKN są dr Aleksandra Szulczewska-Remi i dr Dawid Szutowski.