https://hrappka.pl/
 
SKN HaeR serdecznie zaprasza na warsztaty on-line, w trakcie których dowiesz się jak realizowany jest proces Rekrutacji i Zatrudniania pracowników z wykorzystaniem oprogramowania HRappka.


W krótkich, 90-minutowych warsztatach on-line dowiesz się jak działa HRappka i jak ją  wykorzystać do optymalizacji procesów HR.


Planujemy dwa spotkania:

●        12.05., g. 18:00-19:30 (Rekrutacja)

●        02.06., g. 18:00-19:30 (Proces zatrudnienia pracownika)


Warsztaty poprowadzi pani Paula Słomka z firmy Soulab, której kluczowym produktem jest HRappka. Gwarantujemy certyfikat ukończenia warsztatów dla wszystkich osób, które wezmą udział obydwu spotkaniach wystawiony przez firmę Soulab.


Zapisz się już teraz, liczba miejsc jest ograniczona!

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz TUTAJ.

 

Czym jest HRappka?


HRappka to chmurowy system do obsługi wszystkich procesów związanych z HR. Nie bez powodu nazywany jest również kombajnem HR – przeprowadzisz w nim wszystkie procesy związane z życiem pracownika w organizacji.


HRappka to moduł rekrutacji, onboardingu, legalizacji zatrudnienia cudzoziemców, delegowania, kadr i płac, szkoleń oraz ewidencji czasu pracy. System dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb użytkownika. Otrzymujesz dostęp i korzystasz tylko z tych modułów, których potrzebujesz.
 

https://hrappka.pl/