Uczymy już od 34 518 dni
Katedra Pracy i Polityki Społecznej

Konsultacje

Wszystkie konsultacje pracowników

odbywają się on-line na MS Teams

 

prof. dr hab. Jan Szambelańczyk – Kierownik Katedry  - jan.szambelanczyk@ue.pozna.pl
poniedziałek 13:00 - 14:00
piątek 10:00 - 11:00

prof. dr hab. Maciej Żukowski – maciej.zukowski@ue.poznan.pl
wtorek 14:45 – 15:45
czwartek 14:45 – 15:45

dr hab. Maciej Ławrynowicz, prof. UEP – m.lawrynowicz@ue.poznan.pl
poniedziałek 13:00 – 14:00 
czwartek 8:30 – 9:30

dr hab. Piotr Michoń, prof. UEP – piotr.michon@ue.poznan.pl
środa 10:00 – 11:00 oraz 14:45 – 15:45

dr hab. Joanna Ratajczak - j.ratajczak@ue.poznan.pl
poniedziałek 14:50 – 15:50
wtorek 12:00 – 13:00


dr Dominik Buttler – dominik.buttler@ue.poznan.pl
poniedziałek 17:00 – 18:00
wtorek 17:00 – 18:00
          
  
dr Paweł Łuczak - pawel.luczak@ue.poznan.pl

wtorek 9:30 – 10:30

czwartek 9:30 – 10:30


dr Przemysław Piasecki – przemyslaw.piasecki@ue.poznan.pl
wtorek 16:00 -17:00 
środa 16:00 -17:00


dr Dorota Strózik - dorota.strozik@ue.poznan.pl

poniedziałek 19:00-20:00

środa 9:30-10:30

dr Krzysztof Szwarc - krzysztof.szwarc@ue.poznan.pl

wtorek 13:00 – 14:00

czwartek 16:00 – 17:00


mgr Krzysztof Durczak - krzysztof.durczak@ue.poznan.pl
wtorek 16:30 - 17:30 

mgr Alicja Koperska - alicja.koperska@ue.poznan.pl
poniedziałek 10:00 – 11:00
wtorek 10:00 – 11:00

mgr Halina Nadobnik - halina.nadobnik@ue.poznan.pl 
wtorek 16:45 – 17:45 
czwartek 16:45 – 17:45

mgr Justyna Przybylska - justyna.przybylska@phd.ue.poznan.pl
poniedziałek 16:00-17:00
czwartek 9:30-10:30