Uczymy już od 34 552 dni
Kontakt

Ambasadorka CIMA

Katarzyna Kaliska

Obecnie jestem studentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Po ukończeniu w tym roku studiów licencjackich na kierunku Finanse i Rachunkowość Biznesu, zdecydowałam się kontynuować naukę na tym kierunku na studiach magisterskich na tej samej uczelni. Jako specjalność wybrałam „rachunkowość i finanse przedsiębiorstw”.

 

Uważam, że przynależność do organizacji studenckich jest ważną częścią moich studiów. Obecnie jestem aktywnym członkiem międzynarodowej organizacji Erasmus Student Network na mojej uczelni, a w zeszłym roku akademickim byłam Koordynatorem Programu „Mentor”. Dzięki takiej możliwości podczas studiów odkryłam, że interesuję się tematyką zarządzania zasobami ludzkimi i chciałabym móc tę wiedzę wykorzystać w swojej przyszłej karierze.

 

Interesuję się głównie tematyką branży beauty - w wolnym czasie uwielbiam oglądać i czytać wiele dokumentów związanych z branżą kosmetyczną. Poza tym moje hobby to bieganie, jazda na rolkach i rysowanie.

 

Zdecydowałam  się na bycie Ambasadorem CIMA ze względu na to, że mocno wierzę, że w ten sposób mogę rozwijać swoje umiejętności biznesowe, zdobywać nowe doświadczenia oraz poznać wiele ciekawych ludzi.