Dlaczego oprócz dyplomu uczelni wyższej potrzebujesz dodatkowych kwalifikacji?

Odpowiedź jest dość prosta: Finanse się zmieniają więc i Ty musisz się zmieniać. Postępująca automatyzacja procesów biznesowych powoduje, że wiele osób nie znajdzie zatrudnienia na stanowiskach do objęcia których się kształcą. Ich obowiązki przejmą lub już przejęły maszyny, które są bardziej wydajne, tańsze i nie popełniają błędów. Człowiek, nawet najlepiej wykształcony nie jest w stanie z nimi konkurować. Realia współczesnej gospodarki wymagają dodatkowych umiejętności cyfrowych i finansowych, a organizacje oczekują od swoich pracowników większej wartości dodanej niż kiedykolwiek wcześniej. Żeby się wyróżniać, musisz nauczyć się tych nowych umiejętności i potrzebujesz namacalnego dowodu, aby pokazać swojemu pracodawcy, co oferujesz. Dzięki współpracy jaką Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu nawiązał z The Chartered Intitute of Management Accountants (CIMA) masz szansę na zdobycie pożądanych w nowoczesnej gospodarce kwalifikacji, potwierdzonych przez znaną i szanowaną na całym świecie organizację z ponad 100-letnią historią. 

CGMA® Finance Leadership Program – twoja odpowiedź na wyzwania współczesnego świata biznesu

Przystępując do programu nabędziesz umiejętności, które według 5500 menedżerów z 2000 przedsiębiorstw zlokalizowanych w 150 krajach mają największe znaczenie w wielu kluczowych obszarach działalności, w tym w finansach, księgowości, zarządzaniu, marketingu czy zarządzaniu zasobami ludzkimi. W przeciwieństwie do kursów indywidualnych, ukończysz kompleksowy program, który integruje nabywane umiejętności. Dzięki niemu rozwiniesz u siebie niespotykane w tradycyjnym nauczaniu połączenie finansowego spojrzenia na przedsiębiorstwo z dużą wiedzą biznesową i umiejętnościami interpersonalnymi, które odróżnią Cię od reszty i umożliwią dodanie wartości strategicznej do każdej organizacji. To właśnie interdyscyplinarne umiejętności i zdolność do całościowego spojrzenia na procesy biznesowe stają się najbardziej pożądanymi cechami przyszłych pracowników. 
Poniżej jeden z wielu artykułów, napisany przez konsultantów z Ernst & Young, który pokazuje jak zmienia się profil kształcenia. Przeczytaj i upewnij się, że nasza oferta pozwoli Ci nabyć umiejętności, jakich oczekują i będą w najbliższej przyszłości oczekiwać czołowi pracodawcy.


Czym jest CGMA® Finance Leadership Program?

CGMA Finance Leadership Program to specjalnie opracowany kompleksowy i wielopoziomowy kurs do samodzielnej nauki on-line, podobny pod względem zakresu i wymagań do kierunków uniwersyteckich. Dzięki niemu nabędziesz praktyczną wiedzę z zakresu rachunkowości, finansów, biznesu, zarządzania ludźmi i umiejętności przywódczych, których potrzebujesz, aby odnieść sukces na rynku pracy. Wygodny, spersonalizowany i wszechstronny program oferuje naukę poprzez intuicyjny interfejs, atrakcyjne treści i śledzenie postępów. Zapoznaj się z możliwościami platformy FLP i obejrzyj, krótkie filmy pokazowe.