Uczymy już od 35 001 dni
Wykłady otwarte

09.12.2015


W dniu 9 grudnia 2015 roku godz. 16.45 w sali 301A odbędzie się wykład otwarty pt. "Wykorzystanie elementów modelu biznesowego w planowaniu i realizacji działań z obszaru CSR". Wykład wygłosi Pan Alfred Kubczak, Dyrektor ds. Korporacyjnych Jeronimo Martins Polska S.A.

Podczas wykładu przedstawione zostaną elementy kluczowe dla skuteczności projektów i działań z obszaru CSR. Przytoczone przykłady zilustrują znaczenie przenoszenia elementów modelu biznesowego do projektów CSR na wszystkich etapach tj. planowania, realizacji i oceny działań (w tym raportowania i komunikacji). Wybrane zagadnienia zostaną zobrazowane adekwatnymi działaniami firmy Jeronimo Martins Polska (właściciel sieci Biedronka). Omówiony zostanie również aspekt integracji działań CSR z podstawową działalnością przedsiębiorstwa.


Pan Alfred Kubczak, Dyrektor ds. Korporacyjnych Jeronimo Martins Polska S.A. przez wiele lat, w związku z przygotowaniem w dziedzinie marketingu i zarządzania, zaangażowany w zarządzanie sprzedażą, między innymi w branży komputerowej i paliwowej. Równolegle pracował jako dziennikarz radiowy. W trakcie ponad 15-letniego okresu pracy w Royal Dutch Shell, odpowiadał za działanie sieci stacji Shell w Polsce zachodniej, następnie po przejściu do centrali firmy - za marketing paliw. Od 2001 roku tworzył struktury działu komunikacji Shell w Polsce i pracował w globalnych strukturach komunikacyjnych koncernu. Od ponad 5 lat kieruje zbudowanym od podstaw działem spraw korporacyjnych w strukturach Jeronimo Martins w Polsce. W ramach tej funkcji zarządza komunikacją i relacjami zewnętrznymi firmy, głównie wspierając działalność największej sieci detalicznej w Polsce - sieci sklepów Biedronka.