KONSULTACJE PRACOWNIKÓW 

KATEDRY POLITYKI GOSPODARCZEJ I SAMORZĄDOWEJ

Rok akademicki 2018/2019
Dyżury w leteniej sesji poprawkowej


dr  hab. Agnieszka Ziomek, prof. nadzw. UEP

pokój 119 B, tel. 61 856 95 64

e-mail: agnieszka.ziomek@ue.poznan.pl

 

 

dr hab. Ewa Łaźniewska, prof. nadzw. UEP

Dyżury w sesji poprawkowej

czwartek, godz. 9.00-10.00

pokój 122 B 
tel. 856-95-38

e-mail: ewa.lazniewska@ue.poznan.pl



dr hab. Piotr Lis, prof. nadzw. UEP

 tel. 61 856-95-78

e-mail: piotr.lis@ue.poznan.pl

Strona internetowa: http://centaur2.ue.poznan.pl/lis/

 

dr hab. Sławomir Zwierzchlewski, prof. nadzw. UEP

pokój 121B
tel. 61 856 95 11

e-mail: s.zwierzchlewski@ue.poznan.pl

 

dr Joanna Mazurkiewicz

pokój 117 B
tel. 61 856 95 56
e-mail: joanna.mazurkiewicz@ue.poznan.pl


 dr Paweł Błaszczyk

pokój 118B

tel. 61 856 95 67

e-mail: pawel.blaszczyk@ue.poznan.pl


dr Adam Majchrzak

pokój 111Btel. 61 856 95 78

e-mail: adam.majchrzak@ue.poznan.pl


dr Radosław Murkowski

pokój 118B

tel. 61 856 95 67

e-mail: radoslaw.murkowski@ue.poznan.pl


mgr Bartosz Zagierski

pokój 111  B

tel. 856-95-78

e-mail: bartosz.zagierski@ue.poznan.pl