KONSULTACJE PRACOWNIKÓW 

KATEDRY POLITYKI GOSPODARCZEJ I SAMORZĄDOWEJ

Rok akademicki 2018/2019
Semestr letni


dr  hab. Agnieszka Ziomek, prof. nadzw. UEP

środa, godz. 13.15-14.00
czwartek, godz. 15.00-15.45
pokój 119 B
tel. 61 856 95 64

e-mail: agnieszka.ziomek@ue.poznan.pl

 

 

dr hab. Ewa Łaźniewska, prof. nadzw. UEP

wtorek, godz. 11.15-12.15

Dodatkowy dyżur odbędzie się w dniu 26.05.2019 r. w godz. 11.30-12.15.

pokój 122 B 
tel. 856-95-38

e-mail: ewa.lazniewska@ue.poznan.pl



dr hab. Piotr Lis, prof. nadzw. UEP

poniedziałek, godz. 10.40-11.25
wtorek, godz. 14.10-14.55
10.05.2019, godz. 8.10-8.55
7.06.2019, godz. 8.10-8.55
W dniach 06-10.05.2019 r. prof. P. Lis przebywa na wyjeździe służbowym. Dyżury w tym czasie są odwołane.
pokój 111B 

 tel. 61 856-95-78

e-mail: piotr.lis@ue.poznan.pl

Strona internetowa: http://centaur2.ue.poznan.pl/lis/

 

dr hab. Sławomir Zwierzchlewski, prof. nadzw. UEP

poniedziałek, godz. 12.00-13.00
środa, godz. 15.00-16.00
pokój 121B
tel. 61 856 95 11

e-mail: s.zwierzchlewski@ue.poznan.pl

 

dr Joanna Mazurkiewicz

poniedziałek, godz. 11.00-12.00

wtorek, godz. 9.30-10.30
pokój 117 B
tel. 61 856 95 56
e-mail: joanna.mazurkiewicz@ue.poznan.pl


 dr Paweł Błaszczyk
poniedziałek, godz. 10.00-11.00
01.06.2019, godz. 9.00-9.45

16.03.2019, godz. 16.15-17.00

27.04.2019, godz. 9.00-9.45


30.06.2019, godz. 10.00-10.45

pokój 118B

tel. 61 856 95 67

e-mail: pawel.blaszczyk@ue.poznan.pl


dr Adam Majchrzak

wtorek, godz. 11.30-12.30

środa, godz. 18.20-19.20

pokój 111B

tel. 61 856 95 78

e-mail: adam.majchrzak@ue.poznan.pl


dr Radosław Murkowski

wtorek, godz. 12.25-13.10 

środa, godz. 9.30-10.15

pokój 118B

tel. 61 856 95 67

e-mail: radoslaw.murkowski@ue.poznan.pl


mgr Bartosz Zagierski

czwartek, godz. 17.00-18.00

Spotkania proszę uzgadniać drogą mejlową.

pokój 111  B

tel. 856-95-78

e-mail: bartosz.zagierski@ue.poznan.pl