Aktualności

Kwiecień 2019

Sukces dra Marcina Flotyńskiego w Biegu 100-lecia AZS Poznań – 9. Ekonomiczna Piątka o Puchar JM Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu

Dnia 07.04.2019 dr Marcin Flotyński reprezentował Katedrę w zawodach biegowych o Puchar JM Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu "9. Ekonomiczna Piątka" organizowanego przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu i zajął I miejsce w kategorii pracowników UEP. Dystans 5 km wokół Jeziora Maltańskiego pokonał w czasie 18 minut i 58 sekund.

Podczas biegu Volkswagen Ekonomiczna Piątka rywalizowali ze sobą: pracownicy i doktoranci Uniwersytetu, naukowcy z innych poznańskich uczelni wyższych, studenci, przedstawiciele biznesu, słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku i inni entuzjaści biegania. Zgłoszonych do biegu było ponad 700 biegaczy!

Bieg rozgrywany jest w formule otwartej dla wszystkich chętnych. W tegorocznej edycji wzorem poprzedniej edycji godzinę wcześniej został rozegrany marsz Nordic Walking „Ekonomiczny Marsz na Piątkę”.

Serdecznie gratulujemy naszemu Pracownikowi!!!