Aktualności

Październik 2017

Sukces mgra Marcina Flotyńskiego w III Biegu po schodach wieżowca Collegium Altum

Mgr Marcin Flotyński reprezentował Katedrę w III Biegu na szczyt wieżowca Collegium Altum i zajął I miejsce w Mistrzostwach Polski Nauczycieli Akademickich w biegu po schodach. Kategoria obejmowała doktorantów i pracowników polskich uczelni wyższych. Mgr Marcin Flotyński wygrał zawody w kategorii nauczycieli akademickich po raz trzeci z rzędu.

Dystans biegu (od parteru po szczyt Altum) pokonał w czasie 1 minuty i 49 sekund.

Organizatorami zawodów był Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu oraz portal wszystkoobieganiu.pl. Do III edycji Biegu po schodach Collegium Altum zarejestrowanych zostało 300 zawodników. Biegacze wbiegali od parteru aż na 17. piętro wieżowca (do pokonania były 372 stopnie).