Sukces dra Marcina Flotyńskiego w IV Biegu po schodach wieżowca Collegium Altum

Dr Marcin Flotyński reprezentował Katedrę w IV Biegu na szczyt wieżowca Collegium Altum i zajął I miejsce w Mistrzostwach Polski Nauczycieli Akademickich w biegu po schodach. Dr Marcin Flotyński wygrał zawody w kategorii nauczycieli akademickich po raz czwarty z rzędu.

Dystans biegu (od parteru po szczyt Altum) pokonał w czasie 1 minuty i 49 sekund.

Organizatorami zawodów był Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu oraz portal wszystkoobieganiu.pl. Do IV edycji Biegu po schodach Collegium Altum zarejestrowanych zostało ponad 300 zawodników. Biegacze wbiegali od parteru aż na 17. piętro wieżowca (do pokonania były 372 stopnie).