Uczymy już od 35 229 dni
Wydarzenia

Praca w Allegro z kobiecej perspektywy

Serdecznie zapraszamy (nie tylko Panie) na wykład pt. "Praca w Allegro z kobiecej perspektywy" - 8 marca (środa) w godzinach 13:15-14:45 w Auli w Budynku Głównym.

08.03.2017

Pełnomocniczka Rektora ds. równego traktowania dr hab. Baha Kalinowska-Sufinowicz oraz Studenckie Koło Naukowe HaeR serdecznie zapraszają (nie tylko Panie) na wykład pt. "Praca w Allegro z kobiecej perspektywy" prowadzony przez przedstawicielki firmy Allegro: Joannę Dudę oraz Izabelę Gozdzieniak. Wykład odbędzie się 8 marca (środa) w godzinach 13:15-14:45 w Auli w Budynku Głównym.

Praca w dużej firmie technologicznej daje ogromne możliwości rozwoju – pozwala poznać swoje mocne strony, rozwinąć kompetencje, a nierzadko odnaleźć własną, satysfakcjonującą ścieżkę zawodową. Opowiemy Wam o tym, jak ważną rolę pełni kobieta w zespole projektowym, jakie kompetencje są potrzebne w Allegro i dlaczego techniczne wykształcenie nie jest niezbędne, aby świetnie odnaleźć się w świecie IT. Pokażemy inspirujące historie dziewczyn, które robią dziś, to co lubią, ponieważ odważyły się wejść do tego świata. Przekonacie się, jak wspieramy nowych pracowników i na jakie udogodnienia mogą liczyć kobiety, które zdecydowały się na macierzyństwo. Podpowiemy też, jak budować własną markę tak, aby wykorzystać swój twórczy potencjał i jeszcze przed rozmową kwalifikacyjną uwierzyć w siebie.