Program „MOST” to program mobilności studentów i doktorantów, umożliwiający studiowanie przez semestr lub cały rok akademicki na jednej z niemal trzydziestu polskich uczelni. Bywa nazywany „polskim Erasmusem” i skorzystało z niego już prawie 10 tysięcy osób. Od tego roku akademickiego tę możliwość mają także studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, a najbliższa rekrutacja do Programu –  rekrutacja na semestr zimowy i cały rok akademicki 2015/2016 – rozpoczęła się 15 kwietnia i potrwa do 15 maja.

I właśnie dlatego, w trakcie trwania kolejnego naboru do Programu – 28 kwietnia na Uniwersytecie – odbędzie się spotkanie z ogólnopolską koordynatorką Programu. Zainteresowani będą mieli okazję dowiedzieć się nie tylko, jak aplikować do Programu, ale także jak najlepiej wykorzystać czas „na MOŚCIE” i co zrobić, by po powrocie na uczelnię macierzystą bez problemu i bez różnic programowych zaliczyć semestr.

Czas i miejsce spotkania:
28 kwietnia 2015 r. , godz. 12.00-13.00, sala 111 A (Gmach Główny, al. Niepodległości 10)

Zapraszamy serdecznie!