Wiele lat temu studentem, który wspólnie z kolegą Paulem Allenem założył swoją firmę, był Bill Gates.Dzisiaj współzałożyciel Microsoft angażuje się w konkurs Imagine Cup i wspiera studentów z całego świata w ich działaniach.

 

Miło nam poinformować, że na zwycięzców konkursu Imagine Cup 2014, prócz wielu nagród, czeka także wyjątkowa niespodzianka – możliwość prywatnego spotkania z Billem Gatesem. Podczas spotkania zwycięska drużyna będzie mogła przedstawić założycielowi Microsoft swoje pomysły, przedyskutować je i czerpać wiedzę i inspirację od tego cenionego amerykańskiego przedsiębiorcy i filantropa.


Imagine Cup 2014 - więcej informacji

Imagine Cup to konkurs dla studentów, którzy mają ambicję, by zmieniać świat. Polscy studenci niezmiennie od 2005 roku odnoszą sukcesy w kolejnych edycjach Imagine Cup. Do tej pory aż 23 razy stawali na podium, zdobywając 7 pierwszych, 9 drugich i 7 trzecich miejsc. Trzymamy kciuki za sukces polskich studentów w tegorocznej edycji konkursu, której światowe  finały odbędą się w już lipcu w Seattle!


Centrum Prasowe Microsoft