Już 25 maja o godzinie 9:00, na Uniwersytecie Ekonomicznym odbędzie się nietypowy, bo nieprogramistyczny, Hackathon, organizowany przez Katedrę Informatyki Ekonomicznej! Uczestnicy będą mieć 10 h na zmierzenie się z tematem „My digital footprint”. Nie narzucamy dziedziny, dla której ma zostać przygotowane rozwiązanie – każda grupa dostosowuje ją do własnych zainteresowań, ograniczeniem jest konieczność wykorzystania w rozwiązaniu profilu użytkownika tworzonego na podstawie jego danych z jednego bądź wielu źródeł (np. media społecznościowe, połączenia telefoniczne, wiadomości SMS/MMS itd.).


Od uczestników wymagana jest znajomość języka angielskiego, nie trzeba posiadać umiejętności technicznych, aby wziąć udział w konkursie. Na początku hackathonu zostaniecie wprowadzeni do tematyki oraz zostaną przedstawione przykładowe narzędzia, które możecie wykorzystać. Podczas pracy będziecie cały czas wspierani przez ekspertów, a w czasie przerwy posilicie się pyszną pizzą!


Za podium, dla wszystkich członków drużyny, do wygrania jest czytnik Kindle Paperwhite 3, za drugie miejsce mysz bezprzewodowa Logitech MX Anywhere 2S, a za trzecie bezprzewodowe słuchawki Sony. Dodatkowo każdy z uczestników dostanie zestaw startowy, który na pewno przyda się podczas rywalizacji.

Hackathon jest skierowany do studentów wszystkich uczelni w Poznaniu. Stwórz swoją 2-4 osobową grupę ze znajomymi z innych uczelni! Na zgłoszenie się macie czas do 18.05. Czekamy na Was! Liczba miejsc ograniczona.


Formularz zgłoszeniowy: https://goo.gl/forms/PvKRrkVtYc0A8sK93