Strona główna

Polski Akademicki Zlot Użytkowników R 2014 (PAZUR’14)


W dniach 15-17 października 2014 r. z inicjatywy SKN Estymator, przy współpracy Katedry Statystyki Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Katedry Metod Matematycznych  i Statystycznych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu odbędzie się ogólnopolska konferencja pt.:

„Polski Akademicki Zlot Użytkowników R 2014 (PAZUR’2014)”

Celem Zlotu jest integracja środowiska użytkowników pakietu statystycznego R oraz promocja tego narzędzia w szerszym gronie akademickim i pozaakademickim. Na konferencji poruszane będą zagadnienia związane z matematyką, statystyką, ekonomią, geografią, bioinformatyką, medycyną oraz wieloma innymi dziedzinami.

 

Oprócz konferencji zaplanowane są również jednodniowe warsztaty poświęcone zastosowaniom pakietu statystycznego R oraz konkurs dla studentów na najciekawsze wizualizacje danych z wykorzystaniem R.

 

Zapraszamy wszystkich, zarówno studentów, wykładowców jak i osoby spoza uczelni, które są zainteresowane wykorzystaniem tego narzędzia w dowolnej dziedzinie nauki czy biznesu. Udział w konferencji jest darmowy. Zachęcamy do przedstawienia swoich dotychczasowych  doświadczeń z R zarówno w postaci dłuższego (25 min) jak i krótszego (5 min) wystąpienia.  Możliwe jest również uczestnictwo w konferencji bez referatu.  Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje znajdziecie na naszej stronie internetowej:

 

www.estymator.ue.poznan.pl/pazur

 

Wszystkich zainteresowanych udziałem zachęcamy do rejestracji!


Pliki do pobrania