Uczymy już od 34 549 dni

EVENT o EKOinnowacjach

Kampania Jesteś kreatorem? Zostań ekoinnowatorem!” została podsumowana konferencją „EVENT-em o EKOinnowacjach”, która odbyła się 24-25 listopada br. na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Konferencji towarzyszyła wystawa ekoinnowacyjnych przedsiębiorstw i jednostek proinnowacyjnych,, a także pomysłów i rozwiązań zgłoszonych do konkursów przez ekokreatywnych studentów i absolwentów. Celem EVENTU było również zapoznanie uczestników z tematyką ekoinnowacji, w tym w szczególności dotyczących możliwości rozwoju zawodowego w branżach związanych z ochroną środowiska (tzw. zielone kołnierzyki), sposobów pozyskania środków na finansowania działalności ekoinnowacyjnej oraz pomiaru efektywności środowiskowej i oceny projektów w zakresie ekoinnowacji. Na konferencji zaprezentowane zostały również przykłady ekoinnowacyjnych rozwiązań w przedsiębiorstwach oraz wyniki badań dotyczących podejścia polskich konsumentów do ekoinnowacji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie konferencji EVENT o Ekoinnowacjach.