W dniu 07.10.2006 w ramach 80-lecia Akademii Ekonomicznej odbyły się obchody 15-lecia Katedry Badań Marketingowych. Jubileusz zgromadził ponad 60 osób, uczestnikami byli magistrowie wypromowani w Katedrze (roczniki 1984-2006), nie zabrakło także obecnych i byłych pracowników oraz współpracowników Katedry. W uroczystości uczestniczył także prof. dr hab. Zdzisław Krasiński.

Oficjalną część Jubileuszu otworzył Prorektor prof. dr hab. Piotr Banaszyk, w programie był jubileuszowy tort, prezentacja historii Katedry i jej seminariów, konkursy i wspomnienia, zwiedzanie Katedry i Uczelni.

Wieczorem uczestnicy spotkali się w mniej formalnej atmosferze w pubie Bogota, gdzie świętowano do późnych godzin wieczornych. Obchodom Jubileuszu 15 lat Katedry Badań Marketingowych towarzyszyła okolicznościowa wystawa prezentująca działalność i dorobek naukowo-dydaktyczny Katedry na XVI piętrze Collegium Altum. Organizatorem spotkania magistrantów i obchodów Jubileuszu był były seminarzysta, a obecnie pracownik Katedry - dr Sylwester Białowąs.Harmonogram spotkania

Sobota, 07 października 2006

11.00 - 12.30 Dla chętnych: zwiedzanie Uczelni i spotkania z profesorami specjalności Handel i Marketing (w ramach obchodów 80-lecia AE), start o 11.00 w Collegium Altum (wieżowiec, XVI piętro, sala 1611)

12.30 - 14.30 Uroczyste spotkanie w Katedrze Badań Marketingowych (Collegium Altum, sala 1611), wspomnienia przy filiżance kawy i jubileuszowym torcie, pokaz zdjęć z historii Katedry i Waszych lat studenckich

18.00 - Mniej oficjalna część uroczystości: pub "Bogota" Zamek, ul. Św. Marcin 80 (wejście od ul. Kościuszki) pogawędki przy piwie i dobrej muzyce, tańce do białego rana. Co nam zostało z tamtych lat.?