Drogi studencie UEP,

Masz możliwość wyboru specjalności studiowania, która być może zadecyduje o Twojej przyszłej karierze zawodowej i stylu życia. Zapraszamy do studiowania specjalności Konsulting Gospodarczy, która kształci przyszłych doradców biznesowych.


Doradztwo biznesowe to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się gałęzi sektora konsultingowego. Popyt na efektywne i innowacyjne rozwiązania biznesowe rośnie wraz z konkurencją, jaką doświadczają klienci firm doradczych. Branża doradztwa biznesowego potrzebuje zdolnych, kreatywnych i znakomicie przygotowanych do zawodu pracowników. Specjalność Konsulting Gospodarczy zwiększy Twoją szansę w dołączeniu do elity ekspertów biznesu.


Opiekunem specjalności jest Katedra Zarządzania Strategicznego. A jak zapewne wiesz, zarządzanie strategiczne to dyscyplina, której istnienie zawdzięczamy właśnie dzięki rozwojowi management consulting, w tym m.in. takim firmom i instytucjom, jak: McKinseyBoston Consulting GroupAT KearneyBooz Allen Hamilton czy Harvard Business School. Innymi słowy – znamy się na doradzaniu!


Zapoznaj się z programem naszej specjalności i zdecyduj!

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z pracownikami Katedry Zarządzania Strategicznego lub studentami KG.


Wyboru specjalności należy dokonać logując się na stronie internetowej pod adresem http://isws.ue.poznan.pl w terminie od dnia 05 marca 2017 r. do dnia 19 marca 2017 r.

Studenci, którzy nie dokonają wyboru specjalności studiów w wyznaczonym terminie zostaną przypisani do specjalności decyzją Dziekana. Ostateczny przydział studentów na specjalności nastąpi do dnia 31 marca 2017 r.