IV edycja Fury Szczęścia rusza w drogę! Przez najbliższe 2 miesiące Poznań zamieni się w najżyczliwsze miasto na świecie! Projekt charytatywny Fura Szczęścia jest realizowany przez studentów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na specjalności Komunikacja w Biznesie. Tegoroczne przedsięwzięcie ma na celu pomóc Świetlicy Słoneczny Fyrtel, która poprzez swoją działalność walczy z rozwarstwieniem społecznym Jeżyc, oferując wsparcie dzieciom i rodzicom. Uczestnicy projektu mają w planach mnóstwo wydarzeń m.in. już w najbliższy czwartek (23.04) Fluo Party, następnie Nocny Bieg – Fura Świetlików czy uroczystą galę finałową z udziałem wszystkich darczyńców.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli: Prezydent Miasta Poznania oraz Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Więcej w załączeniu.

https://www.facebook.com/FuraSzczescia

http://www.furaszczescia.pl

 

Korzystając z okazji zapraszam również do lektury najnowszego wydania Biuletynu Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Polecamy Państwa uwadze szczególnie wywiad z Mistrzynią Polski Barista 2015, doktorantką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu Agnieszką Rojewską. Agnieszka reprezentowała Polskę na World Barista Champonship 2015 w Seattle, USA. Najnowszy Biuletyn UEP: https://ue.poznan.pl/pl/wspolpraca,c10/media,c156/prasa-uep,c164/biuletyn-informacyjny-uniwersytetu-ekonomicznego-w-poznaniu,c1366/rok-akademicki-2014-2015,c3460/marzec-7-2015,c4851/