Uczymy już od 35 000 dni
Aktualności

Zaproszenie na Financial Engineering Day

Zapraszamy na Financial Engineering Day - wydarzenie organizowane już po raz drugi przez SKN Inżynierii Finansowej, które odbędzie się 26 lutego 2016r. w sali 111A.


FED to całodzienne spotkanie poświęcone w szczególności inżynierii finansowej i rynkom finansowym - głównym tematem tegorocznej edycji będzie ryzyko walutowe.
Spotkanie składa się z trzech części i rozpocznie się wykładem dr Elżbiety Gruszczyńskiej‑Brożbar pt. „Polski rynek finansowy – wybrane problemy i wyzwania”. Druga i główna część wydarzenia to dyskusja praktyków biznesu z firm: Currency One, Franklin Templeton Investments oraz Banku Zachodniego WBK, którzy wezmą udział w debacie dotyczącej ryzyka walutowego.
Na koniec wydarzenia planowane są wystąpienia absolwentów i studentów Wydziału Informatyki i Gospodarki Elektronicznej, którzy opowiedzą o swojej karierze zawodowej, a także o samej specjalności - inżynierii finansowej. Jest to doskonała okazja na wymianę doświadczeń, uzyskanie cennych rad dla studentów, którzy jeszcze pierwsze kroki kariery mają przed sobą.
Na wydarzenie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematyką rynków finansowych, w szczególności studentów Wydziału Informatyki i Gospodarki Elektronicznej, a także osoby rozważające studiowanie na tym Wydziale.
Więcej informacji na temat Financial Engineering Day można znaleźć na stronie: http://sknif.ue.poznan.pl/index.php/fed-2016
oraz na facebooku:https://www.facebook.com/events/987149101350351/