Nasza działalność widoczna jest nie tylko na UEP, ale również w całym Poznaniu. Nie stoimy w miejscu, jesteśmy pełni zapału i jesteśmy pomysłodawcami różnych inicjatyw. Jedne z większych projektów organizowanych przez nas to:

  • CAFE AZS UEP – usiądź w ławce i wysłucha cyklu wykładów otwartych dla studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu! Prowadzone są wyłącznie przez praktyków biznesu z branży sportowej, autorytety świata sportu oraz osoby z rządowych i pozarządowych instytucji sportowych. Wykłady organizowane są średnio raz w miesiącu. Już niedługo kolejny wykład!
  • REKRUTACJA – raz w roku przeprowadzamy nabór do Sympatyków AZS UEP. Chcesz działać? Zależy Ci na samorealizacji? Masz trochę wolnego czasu? Zgłoś się i dołącz do nas!
  • DZIEŃ TAŃCA – zapoznaj się z ofertami szkół tańca, a potem weź udział w zajęciach tanecznych! Weź też udział w konkursie i walcz o atrakcyjne nagrody. Powtórzmy sukces z lat poprzednich! Szczegóły już niedługo.
  • ŚWIĘTO SPORTU – sport to zdrowie! Spędź cały dzień na gimnastyce, grach zespołowych, szachach lub zajęciach mniej popularnych dyscyplin sportowych. Wieczorem wspólnie się zrelaksujemy. Każda z edycji jest inna, więc uczestnicz w niej razem z nami!
  • NOCNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ – 2 razy w roku (grudzień, marzec/kwiecień) masz szansę spędzić noc w dość nietypowy sposób. 8 godzin gry w siatkówkę – fakt – trochę dużo. Ale ważne jest to, że zaczynamy od 22:00. Turniej cieszy się ogromnym powodzeniem, więc nie czekaj i już teraz szukaj informacji!
  • NOCNY TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ – Tydzień po turnieju siatkówki zapraszamy fanów kosza! Zasady te same, więc twórz drużynę i zapisz się!
  • LIGA FUTSALU – Masz chwilę wolnego czasu? Razem ze znajomymi masz ochotę trochę się poruszać i rozerwać? Przez 5 tygodni, co sobotę organizujemy zajęcia Ligii Futsalu. Graj ze swoim teamem i poznaj innych sympatyków tego sportu!