Absolutorium 2023

23 lipca, 2023

Drodzy Studenci,

Uroczystość Absolutorium to jedna z ostatnich okazji do spotkania się z wykładowcami i przyjaciółmi. Jest to również niezapomniana chwila dla Waszych rodzin i bliskich. Absolutorium to czas na podsumowanie dotychczasowych osiągnięć i marzenia o kolejnych.

Ukończenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu otwiera nowy etap w Waszym życiu.

Uroczystości udzielenia absolutorium odbędą się na Sali Ziemi znajdującej się w Poznań Congress Center (Międzynarodowe Targi Poznańskie) w poniższych terminach:

• 23.07.2023, godz. 9:00 – studia w zakresie ekonomii oraz studia w zakresie finansów i rynków finansowych
  • 23.07.2023, godzina 14:00 – studia w zakresie informatyki i analiz ekonomicznych, studia w zakresie gospodarki międzynarodowej oraz studia w zakresie nauk o jakości (uroczystość w j. polskim i j. angielskim)

Link do zapisów: absolutorium.ue.poznan.pl
Zapisy zostają przedłużone do 14 lipca 2023 r.

W uroczystościach mogą wziąć udział z studenci studiów II stopnia (studiów stacjonarnych i niestacjonarnych), którzy kończą w tym roku studia.

Zobacz wszystkie wydarzenia