XIII Międzyuczelniana Studencka Konferencja Naukowa „Biogospodarka i obszary wiejskie wobec współczesnych wyzwań społeczno-ekonomicznych

18 maja, 2023

Konferencja pt. „Biogospodarka i obszary wiejskie wobec współczesnych wyzwań społeczno-ekonomicznych” jest cyklicznym (corocznym) wydarzeniem, organizowanym przez współpracujące ze sobą koła naukowe z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, począwszy od 2010 roku. W tym roku jest to już 13. Edycja. Tematyka konferencji dotyczy m.in. ekonomicznych, społecznych i środowiskowych problemów rozwoju gospodarki żywnościowej, biogospodarki, obszarów wiejskich na świecie, a także handlu produktami rolno-spożywczymi, energetyki, zachowań konsumentów na rynku żywności.

Tegoroczna konferencja odbędzie się 18.05 w godz. 9:00-15:00 w sali 111A UEP. Zostanie ona zainaugurowana wykładem pt. „Political Ecology of Forest Ecosystem Services”, wygłoszonym przez prof. Yaoqi Zhang z Auburn University w USA, który przebywa w UEP w ramach programu Fulbright Specialist.

Szczegółowy program znajduje się tutaj. Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Wstęp wolny.
Zobacz wszystkie wydarzenia

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.