Robimy operę! Widownia na widoku

Prowadzący: Karolina Grzeszczuk

Zastanawialiście się kiedyś w co się ubrać do opery? Ciągle macie z tym problem? Świetnie! Rozwiążemy go raz na zawsze. A naszą inspiracją będą fachowcy w tej dziedzinie – elegantki i eleganci, którzy do teatrów chodzili w poprzednich stuleciach (niektórzy z nich nawet płacili dodatkowo za miejsca na samej scenie, by to im się przyglądano w trakcie spektaklu). Wszystkie stylowe dodatki zrobicie sami w trakcie warsztatów. Kapelusz z piórkiem czy zabawny toczek? Piękna mucha, a może tylko eleganckie spinki do mankietów? Błyszcząca broszka czy wykrochmalona kryza? Lorgnon z ozdobną rączką czy monokl i wąsy? Nie martwcie się, wspólnie wybierzemy to coś, co sprawi, że zadacie szyku nie tylko w trakcie najbliższego wyjścia do opery.UWAGA!

Prosimy o zapoznanie się z załączonymi zasadami RODO oraz wydrukowanie i wypełnienie oświadczenia uczestnika wydarzenia.

 

REGULAMIN UCZESTNICTWA W WYDARZENIACH KULTURALNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ TEATR WIELKI W POZNANIU [.pdf]

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH - COVID [.pdf]

OŚWIADCZENIE WIDZA [.pdf]


WNIOSKI O ŚWIADCZENIA NALEŻY SKŁADAĆ PRZEZ INTRANET/PORTAL PRACOWNICZY:

https://intranet.ue.poznan.pl/xprimer/start 

W wyjątkowych sytuacjach wnioski można składać również w formie tradycyjnej w Zespole spraw socjalnych osobiście lub przesyłając skan/ zdjęcie odpowiedniego wniosku (budynek B, pok. 201 lub 206). 


Bilety będzie można odbierać w pokoju numer 206w budynku b w Zespole spraw socjalnych.


Życzymy niezapomnianych wrażeń.


Zespół spraw socjalnych