Do grona przedsiębiorców zrzeszonych w Klubie Partnera Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu dołączyła międzynarodowa firma audytorsko-doradcza KPMG Sp. z o.o. Porozumienie o współpracy, 2 lutego 2016 r. podpisał Rektor UEP prof. Dr Marian Gorynia, prof. zw. UEP oraz reprezentujący KPMG Michał Ostalski, Dyrektor HR.

KPMG to firma, która istnieje na polskim rynku od ponad 25 lat. U podstaw jej dynamicznego rozwoju leżą m.in. wysoka jakość usług, praca zgodna z wartościami oraz przede wszystkim zasługi pracowników, którzy swoim zaangażowaniem przyczyniają się do sukcesów firmy. Ich wiedza i doświadczenie to przyszłość firmy, dlatego stworzenie warunków do ich rozwoju zawodowego jest wyjątkowo ważne.

Wartości i misja KPMG sprawiają, że firma realizuje swoją strategię w sposób społecznie odpowiedzialny i konsekwentny. Od trzech lat KPMG zajmuje niezmiennie II miejsce w rankingu najbardziej atrakcyjnych pracodawców świata, opublikowanym przez Universum. Przeprowadzone wśród 75 000 studentów wiodących ośrodków badanie w 12 krajach – Stanach Zjednoczonych, Chinach, Japonii, Niemczach, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Brazylii, Kanadzie, Rosji, Indiach i Hiszpanii dowiodło, że firma tworzy przyjazne miejsce pracy i środowisko, w którym pracownicy dobrze się czują i mogą w pełni rozwijać swój potencjał.

Studentom i absolwentom każdego roku oferujemy blisko 200 miejsc pracy i praktyk. Rekrutację osób z doświadczeniem zawodowym prowadzimy przez cały rok. Ponadto oferujemy udział w atrakcyjnych programach dla studentów i absolwentów.  O jakości dostarczanych usług świadczy z kolei fakt iż firma po raz trzeci z rzędu otrzymała tytuł Audytora nr 1 w Polsce wg Rzeczpospolitej. To niezwykle ważny element działalności, dzięki któremu firma cieszy się dużym zaufaniem klientów z wielu branż gospodarki, a realizowane projekty są na najwyższym poziomie.